+ Reply to Thread
Page 279 of 279 FirstFirst ... 179 229 269 277 278 279
Results 2,781 to 2,786 of 2786

Thread: 50-60 пипа профит с отваряне на пазара

1. #2781 Collapse Post
    big_shark2 is offline
    Главен дилър
     Geli

big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2's Avatar
    Accrued Payments
    1,523.40 USD
    Thanks
    1,025
    Quote Originally Posted by hanuman View Post
    И аз така, загубихме тая седмица, пазара си прибра своето, другата седмица ние ще прибираме.
    Така е, тази седмица пазарЯ пусна кръв на контрилите го. Аз се въздържах от седмичната но това не означава че ще пропусна другата седмица, защото знам че идва нашето време Въпроса е да ни е пуснало капка кръв (около 2-3 %) , че иначе грозно ще е да ни източи всичко

2. The Following 4 Users Say Thank You to big_shark2 For This Useful Post:

daniwin (Today), hanuman (Yesterday), kypa (Yesterday), pfxi (07-07-2020)

3.  
  4. TOP MESSAGES
    2020-02-19   17:40
    Best answer #1
    Accrued payments  8981 USD

Свирим края на мача за тази седмица резултат 7:1 за алтернативния Вабанк

2016-04-25   07:06
    Best answer #2

Система за супер мързеливи и хазартни с висок процент на успеваемост
    Основава се на следната закономерност - всяка двойка изминала повече от 85 пипа от Open/Close за седмицата ще направи корекция на 50-60 пипа в обратна посока, вероятността за това е 6/1
    Вход - преглеждаме в почивните дни кои двойки са изпълнили условието и след отваряне на пазара изчакваме 5-10 минути, избираме една от двойките която е изминала най- голямо разстояние или ако сме по хазартни няколко двойки и отваряме пазарен ордер в противоположна посока на движението от предната седмица
    По консервативен метод - слагаме отложени ордери на 15 -20 пипа от отваряне на пазара
    Втори консервативен метод разделяме позицията на 2 - отваряме пазарен ордер и поставяме отложен на 15-20 пипа
    Управление
    Профит - 50-60 пипа Стоп - 100 пипа
    Профит 2 - затваряме позициите на части - след 30 пипа в нашата посока затваряме половината позиция и местим стопа на нула
    за измерване размера на седмичния бар се използва индикатора candle_body_size
    аз тая седмица съм се спрял да търгувам Кака Янка - 312 пипа бар и Кабела - 208 пипа бар
    Кака Янка отработи профита по вариант 2
    Кабела затворени 30 пипа и стоп на 0

The attachment
    Превью
    2019-11-09   17:51
    Best answer #3
    Accrued payments  15702 USD

Така де.... беше без опашките.. опашките тук не важат... Затова казах че не му достига...

2020-06-30   20:02
    Best answer #4
    Accrued payments  1469 USD

Quote Originally Posted by big_shark2 View Post
    Определено не е проблем да се пропусне вход. Важното е да се влиза по възможно най-чистите сигнали, а не на сляпо ей така за спорта Мисля че всеки спестен стоп и е реализирана печалба Важно е да избягваме батаците, а печалбите ще си дойдат с времето
    Много правилни думи . daniwin със статистиката, която води последно време показва точно това. Системата е печеливша, но както всяка друга, правилата трябва да се спазват, иначе ядеш дървото

2019-11-17   13:14
    Best answer #5

продължавам по алтернативката
    Кабел седмично тяло -141 пип ордер сел от 1.29001 таргет 80 пипа стоп 100 пипа
    Еврак седмично тяло - 68 пипа няма вход

2020-01-31   17:17
    Best answer #6
    Accrued payments  15702 USD

Работи си стратегията, какво.
    Сега ще видим и за следващата седмица какви сигнали ще даде.

5. #2782 Collapse Post
    Zagorka is offline
    Старши дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka's Avatar
    Accrued Payments
    2,416.67 USD
    Thanks
    580
    Quote Originally Posted by hanuman View Post
    И аз така, загубихме тая седмица, пазара си прибра своето, другата седмица ние ще прибираме.
    Не така със заканите, да не страдаш и другата седмица Контрата е страшно нещо, а оптимизмът е още по-страшен и в повечето случаи в моята практика нищо добро не съм видял. В момента сентимента много се влияе от Covid19 и един ден уж случаите се повишили и заради това долара тръгнал нагоре, след това пък всички спокойни. Не. Друга е причината. Малките трейдърчета командват пазара, а те посока не могат да определят. Затова предпочитам отстрани да гледам.

6. The Following 3 Users Say Thank You to Zagorka For This Useful Post:

daniwin (Today), hanuman (Yesterday), kypa (Yesterday)

7. #2783 Collapse Post
    hanuman is online now
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Accrued Payments
    14,274.68 USD
    Thanks
    21,622
    Quote Originally Posted by Zagorka View Post
    Не така със заканите, да не страдаш и другата седмица Контрата е страшно нещо, а оптимизмът е още по-страшен и в повечето случаи в моята практика нищо добро не съм видял. В момента сентимента много се влияе от Covid19 и един ден уж случаите се повишили и заради това долара тръгнал нагоре, след това пък всички спокойни. Не. Друга е причината. Малките трейдърчета командват пазара, а те посока не могат да определят. Затова предпочитам отстрани да гледам.
    Тъкмо си ме цитирал, погледни добре, де съм писал, че страдам. А инак верно малко страдам, че ме схвана един вентилатор, но то е друга бира, щом има позиция има и риск, но има и шанс. Аз гласувам за шанса.

8. The Following 5 Users Say Thank You to hanuman For This Useful Post:

daniwin (Today), Emil Enchev (Yesterday), Fafa (Yesterday), kypa (Yesterday), Spekulanta (Today)

9. #2784 Collapse Post
    Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Accrued Payments
    14,260.74 USD
    Thanks
    10,154
    Нормално е да има и загуби, форекс е все пак. Аз не съм чула или видяла все още стратегия , която да работи 100%. Дани и води статистиката, той може да каже до момента процента успеваемост.

10. The Following 5 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

daniwin (Today), hanuman (Yesterday), Spekulanta (Today), Unregistered (2)

11. #2785 Collapse Post
    daniwin is offline
    Централна банка
    Panas

daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin's Avatar
    Accrued Payments
    8,280.84 USD
    Thanks
    4,975
    Долар ден
    седмичната контра се изконтри и удари стопа
    има моменти когато цената не признава фундамент и техника а се движи от интереса на някоя гигантска акула на която и трябва да се стигне до определена цена и цаците загиват по пътя
    петък наближава обаче
    отчитам резултата 20:7 все още е обнадеждаващ като пиове 2030/600
    графиката с 10 год. статистика по месеци възход и падение на кабелака

12. The Following 2 Users Say Thank You to daniwin For This Useful Post:

pfxi (Today), Spekulanta (Today)

13. #2786 Collapse Post
    hanuman is online now
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Accrued Payments
    14,274.68 USD
    Thanks
    21,622
    Quote Originally Posted by daniwin View Post
    Долар ден
    седмичната контра се изконтри и удари стопа
    има моменти когато цената не признава фундамент и техника а се движи от интереса на някоя гигантска акула на която и трябва да се стигне до определена цена и цаците загиват по пътя
    петък наближава обаче
    отчитам резултата 20:7 все още е обнадеждаващ като пиове 2030/600
    графиката с 10 год. статистика по месеци възход и падение на кабелака
    Дани ще я обясниш ли, тая картинка, че не разбирам нещо. Това статистика по стратегията ли е.

+ Reply to Thread
Page 279 of 279 FirstFirst ... 179 229 269 277 278 279

Subscribed to this thead: 5