+ Reply to Thread
Page 38 of 42 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 ... LastLast
Results 371 to 380 of 411

Thread: Въпроси и проблеми с InstaForex сметки, Част 3

1. #371 Collapse Post
    daniwin is offline
    Централна банка
    Panas

daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin's Avatar
    Натрупан бонус
    8,080.65 USD
    Thanks
    4,056
    Quote Originally Posted by Spekulanta View Post
    Лично аз така разбирам колежката , и най вече нейния проблем
    След като направила депозит от 285 долара и са и дали 77 $ бонус
    И сметката и падна до 14 долара , това ме навежда до мисълта че тя е останала само с бонусните пари на инстата
    И след това като ги е направила 4500 $ де факто тя е търгувала изцяло с бонуса
    И всичко ще се оправи по мое ми Рени горе главата скъпа , бъди силна
    Спеко като е взела тия 30% бонус значи трябва да отработи сумата от77 долара по х 3 и да протъргува в лотове 77 х 3 = 231 лота за да осбободи бонуса
    ако обаче нещата се закучат и сметката почти фалира става това

-В случае снижения уровня текущих средств (equity/средства) на счете ниже уровня присутствующего на счете бонуса, т.е. при достижении точки текущих убытков, превышающих реальные средства клиента на торговом счете, все средства с этого момента будут рассчитываться как бонусные средства в полном объеме при отсутствии последующих депозитов на счете. При этом в случае совершения депозита средства на счете рассчитываются и распределяются между бонусными средствами и реальными средствами клиента пропорционально сумме пополнения и значению бонусных средств в момент депозита.

2. The Following 12 Users Say Thank You to daniwin For This Useful Post:

alba (03-25-2020), Emil Enchev (03-25-2020), gambletrade (03-25-2020), kypa (03-25-2020), lyubo (03-25-2020), minkov (03-25-2020), Spekulanta (03-25-2020), Unregistered (5)

3. #372 Collapse Post
    Spekulanta is offline
    Централна банка
    Bahagia

Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta's Avatar
    Натрупан бонус
    9,043.71 USD
    Thanks
    20,066
    Quote Originally Posted by daniwin View Post
    Спеко като е взела тия 30% бонус значи трябва да отработи сумата от77 долара по х 3 и да протъргува в лотове 77 х 3 = 231 лота за да осбободи бонуса
    ако обаче нещата се закучат и сметката почти фалира става това

-В случае снижения уровня текущих средств (equity/средства) на счете ниже уровня присутствующего на счете бонуса, т.е. при достижении точки текущих убытков, превышающих реальные средства клиента на торговом счете, все средства с этого момента будут рассчитываться как бонусные средства в полном объеме при отсутствии последующих депозитов на счете. При этом в случае совершения депозита средства на счете рассчитываются и распределяются между бонусными средствами и реальными средствами клиента пропорционально сумме пополнения и значению бонусных средств в момент депозита.
    Лично аз като съм си отворил реална сметка , не съм се съгласил по никакъв параграф да ми дават никакъв бонус
    А си отворих бонусна сметка , това е сметка само за бонуси . толкова е лесно за мислене
    А реалната сметка си е реална
    Да понякога от бонусната сметка префърлям по някой друг долар
    Но само спечеленото от бонуса
    “Няма никакво значение дали си прав или не. Важното е колко печелиш, когато си прав и колко губиш, когато грешиш”

4. The Following 7 Users Say Thank You to Spekulanta For This Useful Post:

alba (03-25-2020), daniwin (03-25-2020), gambletrade (03-25-2020), kypa (03-25-2020), minkov (03-25-2020), Unregistered (2)

5. #373 Collapse Post
    Emil Enchev is offline
    Централна банка
    Semilir

Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev's Avatar
    Натрупан бонус
    3,535.45 USD
    Thanks
    4,117
    Quote Originally Posted by renito5 View Post
    Не току що ми го обясниха. ... НЕ СИ ОТВАРЯКТЕЖРЕАЛНА СМЕТКА В ИНСТАТА ЗАЩОТО КОГАТО ПОЧНЕТЕ ДА ПЕЧЕЛИТЕ ЩЕ ВИ ПРЕЦАКАТ.
    Имал съм ядове с Инстата, ситуация в която аз бях прав, но с малко разправии нещата се изчистиха и дори получих официално извинение. Не им адвокатствам. В твоя случай обаче, изглежда като да не си права. Ако условията са ти написани и ти си се съгласила с тях - не виждам причина да се сърдиш на брокера. Този вариант би трябвало да си го предвидила, като възможен сценарий, поемайки съответния риск.

6. The Following 8 Users Say Thank You to Emil Enchev For This Useful Post:

alba (03-25-2020), daniwin (03-25-2020), gambletrade (03-25-2020), kypa (03-25-2020), minkov (03-25-2020), Spekulanta (03-25-2020), Unregistered (2)

7. #374 Collapse Post
    gambletrade is online now
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Натрупан бонус
    3,629.25 USD
    Thanks
    2,137
    Не току що ми го обясниха. Тези пари вече са на Инста Форекс и от тук на там цялата ми печалба е бонус средства. Ако искам да тегля трябва да внеса пари 4800 долара и когато стигна сумата от 13400 печалба те ще си приберат 4800 и тогава вече ще мога да тегля соокойно стедства. С две думи духа.... С... Та. Тоест съм прецакана и дали ми харесва или не не е важно. Или оо точно НЕ СИ ОТВАРЯКТЕЖРЕАЛНА СМЕТКА В ИНСТАТА ЗАЩОТО КОГАТО ПОЧНЕТЕ ДА ПЕЧЕЛИТЕ ЩЕ ВИ ПРЕЦАКАТ.
    Общо взето сама си се прецакала! Инстата какво са ти виновни, че не си прочела внимателно условията, за да получиш бонус? Съжалявам, че така се е получило. Но това не е основание да обявяваш веднага брокера за скам. Спекуланта изтегли наведнъж 5 цифрена сума без проблеми. Аз за времето, в което участвам в бонусната програма също съм изтеглил 5 цифрена сума. Сигурен съм, че и доста други участници добре са захлебили благодарение на инстата. Та малко нравоучително, ама е истина и е може би най-важното правило в този бизнес: Не вини другите за собствените си грешки. Успех пожелавам със следващата сметка и чети внимателно ситния текст!

8. The Following 14 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

alba (03-25-2020), batDancho (03-25-2020), daniwin (03-25-2020), Emil Enchev (03-25-2020), kypa (03-25-2020), lyubo (03-25-2020), minkov (03-25-2020), Novak (03-26-2020), Spekulanta (03-25-2020), Unregistered (5)

9. #375 Collapse Post
    alba is offline
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Натрупан бонус
    1,102.50 USD
    Thanks
    3,513
    Не току що ми го обясниха. Тези пари вече са на Инста Форекс и от тук на там цялата ми печалба е бонус средства. Ако искам да тегля трябва да внеса пари 4800 долара и когато стигна сумата от 13400 печалба те ще си приберат 4800 и тогава вече ще мога да тегля соокойно стедства. С две думи духа.... С... Та. Тоест съм прецакана и дали ми харесва или не не е важно. Или оо точно НЕ СИ ОТВАРЯКТЕЖРЕАЛНА СМЕТКА В ИНСТАТА ЗАЩОТО КОГАТО ПОЧНЕТЕ ДА ПЕЧЕЛИТЕ ЩЕ ВИ ПРЕЦАКАТ.
    Ако съм разбрала правилно казуса твоята сметка е била фалирала на практика. Твоите лични пари са били загубени и само бонуса те е спасил от така наречения стоп аут. После обаче нещата магически са се обърнали и си спечелила много пари, които искаш да изтеглиш безусловно. Е няма как да стане. Инстафорекс с техния бонус са те спасили и е справедливо и те да получат своя дял. Помисли логично. Все едно да въртиш някакъв бизнес с твои пари. Да ги загубиш и да си пред фалит. Тогава взимаш заем от банка. Нещата се оправят и ти си на голяма печалба. Е няма ли да върнеш на банката заема и то с лихва? Тука с бонуса е същото. Мисля, че избързваш с изводите. Не си права да се изказваш лошо за Инстафорекс и да ги заклеймяваш. Може да греша, но имам някакви спомени, че съвсем до скоро ти много ги хвалеше и препоръчваше?

10. The Following 18 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

daniwin (03-25-2020), gambletrade (03-25-2020), kypa (03-25-2020), Spekulanta (03-25-2020), Unregistered (14)

11. #376 Collapse Post
    Spekulanta is offline
    Централна банка
    Bahagia

Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta's Avatar
    Натрупан бонус
    9,043.71 USD
    Thanks
    20,066
    Този пост е специално към колежката РЕНИТО
    Колежке усещам че в теб има много голяма сила , и си родена за ботат човек
    След като си успяла да спечелиш с 14 кирливи долара цяло състояние
    Отвори си реална сметка но без никакви бонуси , тогава няма да имаш никакъв проблем ОБЕЩАВАМ
    Та дори и милиони да спечелиш , защото имаш голям потенцял заложен вътре в теб
    “Няма никакво значение дали си прав или не. Важното е колко печелиш, когато си прав и колко губиш, когато грешиш”

12. The Following 3 Users Say Thank You to Spekulanta For This Useful Post:

kypa (03-25-2020), renito5 (03-25-2020), Unregistered (1)

13. #377 Collapse Post
    renito5 is online now
    Старши дилър
    Не е зададено настроение

renito5 има блестящо бъдеще renito5 има блестящо бъдеще renito5 има блестящо бъдеще renito5 има блестящо бъдеще renito5 има блестящо бъдеще renito5 има блестящо бъдеще renito5 има блестящо бъдеще renito5 има блестящо бъдеще renito5 има блестящо бъдеще renito5 има блестящо бъдеще renito5 има блестящо бъдеще renito5's Avatar
    Натрупан бонус
    1,063.79 USD
    Thanks
    893
    Изобщо не е магически а се постарах доста, просто тургувах с риск и това ме е прецакало. Чо междудрогото с 200 $ от бонус сметка тегля на месец по окло 2000 $ сигурно и това ще го наречете късмет. Въпроса е че покрай кироновируса има голямо движение и се правят пари (за тези които го умеят). Честно казано одавна искам да търгувам с голям капитал така че тук имам голяма възможност да направя точно ъова. Умните хора винаги се възползват от на пръв поглед лошата ситуацията. Мисля да дечозирам тези 5000 долара и когато достигна 15 000 долара парите ще бъдат освободени и тогава ще мога да сбъдна една голяма моя мечта. Късмет е когаро го правиш веднъж в годината, но когато го правиш всекидневно си е чиста наука

14. The Following 7 Users Say Thank You to renito5 For This Useful Post:

kypa (03-25-2020), Spekulanta (03-25-2020), Unregistered (5)

15. #378 Collapse Post
    Spekulanta is offline
    Централна банка
    Bahagia

Натрупан бонус
    9,043.71 USD
    Thanks
    20,066
    Изобщо не е магически а се постарах доста, просто тургувах с риск и това ме е прецакало. Чо междудрогото с 200 $ от бонус сметка тегля на месец по окло 2000 $ сигурно и това ще го наречете късмет. Въпроса е че покрай кироновируса има голямо движение и се правят пари (за тези които го умеят). Честно казано одавна искам да търгувам с голям капитал така че тук имам голяма възможност да направя точно ъова. Умните хора винаги се възползват от на пръв поглед лошата ситуацията. Мисля да дечозирам тези 5000 долара и когато достигна 15 000 долара парите ще бъдат освободени и тогава ще мога да сбъдна една голяма моя мечта. Късмет е когаро го правиш веднъж в годината, но когато го правиш всекидневно си е чиста наука
    Ето виждаш ли . извода си го направи сама
    Напред бе момиче и нагоре . и ще видиш щастието и всичко останало ще те открият

16. The Following 3 Users Say Thank You to Spekulanta For This Useful Post:

Hерегистриран (1), kypa (03-25-2020), renito5 (03-25-2020)

17. #379 Collapse Post
    Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Натрупан бонус
    14,025.28 USD
    Thanks
    9,489
    В крайна сметка , това ще ти е за урок.
    Първо да четеш добре условията.
    И второ не се занимавай с бонуси, след като казваш, че можеш да правиш добри пари.
    Ако е така - пак ще ги направиш.
    И трето като направиш някаква сума тегли първо, за да видиш как изплаща брокера. А не после да те е яд си загубила време.

18. The Following 6 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

kypa (03-25-2020), lyubo (03-25-2020), Unregistered (4)

19. #380 Collapse Post
    privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,619
    Според мен те е прецакало незнанието и липсата на опит с бонус оферти. Оставяме настрана бонуса от форума, защото той не представлява риск за трейдъра, търгува се изцяло с пари на брокера. Но когато се взема бонус при депозит в рамките на някакъв процент, то има една камара условия, които трябва да се прочетат и да се състави стратегия. Някои брокери дават възможност на трейдъра сам да си избере процента на бонуса, от 10% до 50% да кажем, и всяка една стойност идва с изтъргуване на определено количество лотове, преди въобще да може да се тегли. Други поставят ограничения за тези лотове, например да се реализират в рамките на 1 седмица или 1 месец, което в повечето случаи е напълно невъзможно, още повече при липса на волатилност.
    Затова първо трябва да се прочетат условията на бонуса, след това да се анализира ситуацията и евентуалната волатилност, движения и т.н. и чак след това, ако условията се струват добри на трейдъра, да се прибягва до депозит.

20. The Following 11 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

batDancho (03-25-2020), kypa (03-25-2020), lyubo (03-25-2020), Novak (03-26-2020), renito5 (03-25-2020), Spekulanta (03-25-2020), Unregistered (5)

+ Reply to Thread
Page 38 of 42 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 ... LastLast