+ Reply to Thread
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7
Results 61 to 62 of 62
    100 is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100's Avatar
    Натрупан бонус
    4,971.16 USD
    Thanks
    497
    На мен ми е много интересно как ще реагират хората, които виждат голямата далавера, тарикатска работа или печатница в ХФТ ако прочетат статистиките за губещите в тази игра или някое интервю с участник. Реално е същия гърч да изплуваш, че даже и по-трудно заради допълнителните технически изисквания. Аз лично далеч не ги виждам нещата по начин който поставя обикновения ръчен или с обикновена автоматизирана стратегия трейдър по-долу. Ако решиш да участваш в ХФТ играта просто влизаш в друга игра, чисто и просто. Но да се гледа на това като неразработена ниша едва ли не е смешно...

2. The Following 3 Users Say Thank You to 100 For This Useful Post:

ang_bs (07-21-2019), K_W (04-23-2019), minkov (04-23-2019)

ang_bs is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs's Avatar
    Натрупан бонус
    1,323.56 USD
    Thanks
    1,984
    Quote Originally Posted by 100 View Post
    На мен ми е много интересно как ще реагират хората, които виждат голямата далавера, тарикатска работа или печатница в ХФТ ако прочетат статистиките за губещите в тази игра или някое интервю с участник. Реално е същия гърч да изплуваш, че даже и по-трудно заради допълнителните технически изисквания. Аз лично далеч не ги виждам нещата по начин който поставя обикновения ръчен или с обикновена автоматизирана стратегия трейдър по-долу. Ако решиш да участваш в ХФТ играта просто влизаш в друга игра, чисто и просто. Но да се гледа на това като неразработена ниша едва ли не е смешно...
    Не всеки може да си позволи да влезе в тази игра, поне доколкото на мен ми е известно. Не всеки брокер би позволил подобна търговия, дори сделките да се отварят и затварят ръчно и да има печалба, то някъде в правилата на брокера вероятно има точка, в която пише, че има минимален интервал между часа на отваряне и затваряне на всяка позиция.

4. The Following 9 Users Say Thank You to ang_bs For This Useful Post:

Unregistered (9)

+ Reply to Thread
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7