+ Reply to Thread
Page 17 of 17 FirstFirst ... 7 15 16 17
Results 161 to 170 of 170

Thread: ActivTrades в България-4 част

1. #161 Collapse Post
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    29,670.34 USD
    Thanks
    173,599
    И едни фейк опции на Дакса пуснали. Аз преди няколко дена ги видях, тъкмо се зарадвах, че има опции за тестване на МТ5 демо, а то дръвце.

МТ5 има едно прозорче "Табло за опции" дето може бая интересни работи да показва, в контексното меню на Състояние на пазаря.
    Ама трябва на инструмент опция да се цъкне, не на ДЗР върху опция.
    stonks

2. The Following 7 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

borkooo_pz (12-20-2018), Kangal (12-20-2018), minkov (02-15-2019), privelege (12-20-2018), skrasi (01-08-2020), Spekulanta (02-15-2019), Unregistered (1)

3. Forex Portal
  4. #162 Collapse Post
    privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,573
    Аз ги нямам опциите, на четворката съм при тях.
    Онзи ден и тяхната платформа пробвах, ActivTader-а. Стори ми се добра, поне що се отнася до чертежите. За нещастие обаче само уеб версия има.
    И все пак от всички налични платформи предпочитам cTrader и MT4-5. Може би защото по-дълго време съм работил с тях.

А вчера реших да тегля преди лихвите, в работно време беше. За 5 минути успяха да ми се обадят (много избързаха със затварянето) и да изпратят парите към Skrill-а.
    Като за маркет мейкъри обслужването ми се струва по-добро от големите и всеизвестни такива.

5. The Following 4 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

kypa (12-20-2018), minkov (02-15-2019), skrasi (01-08-2020), Unregistered (1)

6. #163 Collapse Post
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    29,670.34 USD
    Thanks
    173,599
    Имат хубави котировки на МТ5 на петрола, аз затова тяхното демо ползвам. Въпреки че трябва да се регистрира ново всеки месец.
    За уеб платформа с тяхното демо може да се влиза и в тая: https://www.mql5.com/en/trading
    Сега всичките любезни, щото пренареждане на играчите покрай ограниченията и трябва да коткат нова цаца. А и са им пълни касичките, на който е успял да прикотка нещо поне.
    stonks

7. The Following 4 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

borkooo_pz (12-20-2018), minkov (02-15-2019), skrasi (01-08-2020), Spekulanta (02-15-2019)

8. #164 Collapse Post
    privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,573
    Активите правят промени на кешовите индекси. Добре е да ги прегледате, ако някой търгува с тях.

9. The Following 6 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

gambletrade (02-15-2019), kypa (01-08-2020), minkov (02-15-2019), skrasi (01-08-2020), Spekulanta (02-15-2019), Unregistered (1)

10. #165 Collapse Post
    gambletrade is online now
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Натрупан бонус
    3,519.90 USD
    Thanks
    1,942
    Quote Originally Posted by privelege View Post
    Активите правят промени на кешовите индекси. Добре е да ги прегледате, ако някой търгува с тях.
    Промениха всичко, което ме накара да си открия сметка точно при тях

11. The Following 5 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

kypa (01-08-2020), minkov (02-15-2019), Novak (02-15-2019), skrasi (01-08-2020), Spekulanta (02-15-2019)

12. #166 Collapse Post
    Zagorka is offline
    Дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka има с какво да се гордее Zagorka има с какво да се гордее Zagorka има с какво да се гордее Zagorka има с какво да се гордее Zagorka има с какво да се гордее Zagorka има с какво да се гордее Zagorka има с какво да се гордее Zagorka има с какво да се гордее Zagorka има с какво да се гордее Zagorka има с какво да се гордее Zagorka's Avatar
    Натрупан бонус
    1,804.28 USD
    Thanks
    276
    Не са особено добър брокер. Спредовете са ОК, но бях депозирал с Paypal, пуснах теглене за цялата сума към тях и тази част, която е до размера на депозита, отиде там, а другата ми я заделиха в Skrill. А бях го затворил! Та се почнаха едни разговори с платежната система или за имейл за затворена сметка или за активация. И така от печалба от $50 депозирана в Skrilla и изтеглена, накрая от тях нищо не остана. В търговската сметка пише, че имам печалба, а реално от 1 комисиона за теглене на едната система и безумните валутни курсове и на двете системи ( реално такса теглене в Paypal е калкулирана в обменния курс ) в банковата си сметка съм на загуба. Ако бяха изпратили цялата сума на една платежна система, да кажем тази с която съм депозирал, и по банковата сметка щях да имам печалба.

Ще кажете ми ОК. Супер спредове, най-добрия брокер. Но не всичко опира да спредовете!
    От 5 звезди им давам 1 звезда заради ниските спредове и наличие на различни групи инструменти. Има акции, индекси, в MT5 мисля че и ETFи.
    НО щом се опре до теглене, то са едни размотавания, некомпетентност на служителите и т.н.
    Да не говорим, че са от брокерите клюкари и догодина ще трябва да обяснявам защо от $50 печалба при тях съм декларирал 0

13. The Following 3 Users Say Thank You to Zagorka For This Useful Post:

kypa (01-08-2020), Unregistered (2)

14. #167 Collapse Post
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

Натрупан бонус
    29,670.34 USD
    Thanks
    173,599
    Активията на петрольът взели пример от Инстата и направили спреда 3 стотинки вместо 6, 7 и повече.
    На демото поне.
    stonks

15. The Following 3 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

privelege (01-08-2020), skrasi (01-08-2020), Unregistered (1)

16. #168 Collapse Post
    privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

Thanks
    1,573
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    Активията на петрольът взели пример от Инстата и направили спреда 3 стотинки вместо 6, 7 и повече.
    На демото поне.
    И на реал е толкова, 3-4 стотитнки. Но е плаващ спреда, не фиксиран. При Брента особено постоянно играе. Има и слипване Така че спреда не е точно 3-4 стотинки, малко повече идва.

17. The Following 3 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

kypa (01-08-2020), skrasi (01-08-2020), Unregistered (1)

18. #169 Collapse Post
    skrasi is offline
    Маркет мейкър
    Yeehaw

skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi's Avatar
    Натрупан бонус
    700.44 USD
    Thanks
    3,900
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    Язе демо ползвам от тях, че са им хубави котировките. На всеки месец по веднъж тъй спира да зарежда графиките и трябва нова (демо) сметка да се отваря.
    Това е защото повечето демо сметки в Мета трейдъра държат до две седмици. Мен понякога ме изпускат и карам 2-3 месеца с една сметка. И повече се случвало но рядко.

19. The Following 8 Users Say Thank You to skrasi For This Useful Post:

Alex1977 (01-08-2020), kypa (01-08-2020), K_W (01-08-2020), Unregistered (5)

20. #170 Collapse Post
    K_W is online now
    Главен дилър
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Натрупан бонус
    6,092.28 USD
    Thanks
    1,176
    Quote Originally Posted by skrasi View Post
    Това е защото повечето демо сметки в Мета трейдъра държат до две седмици. Мен понякога ме изпускат и карам 2-3 месеца с една сметка. И повече се случвало но рядко.
    Това си е до политика на брокера.

Актива доста оптимизират сървърите за да изкарат с по-малко, че все пак един е 100к$

Тъпото е че за да не им забиват архивират и историята на реалните сметки на всяка 1,2 години, което си е доста тъпо ако искаш да градиш някаква история.

21. The Following 7 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

batDancho (01-15-2020), kypa (01-08-2020), skrasi (01-09-2020), Unregistered (4)

+ Reply to Thread
Page 17 of 17 FirstFirst ... 7 15 16 17

Tags for this Thread