+ Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 26 of 26
    jssj is online now
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj's Avatar
    Натрупан бонус
    872.79 USD
    Thanks
    3,598
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    Да де, хистограмата трябва да показва разликата между други две средни.
    Или поне аз така си мисля, може и да не трябва да показва такива работи.
    Че аз откъде да помня. Последно май съм го качвал преди 12 години.

2. The Following 2 Users Say Thank You to jssj For This Useful Post:

kypa (09-05-2019), renito5 (09-06-2019)

jssj is online now
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj's Avatar
    Натрупан бонус
    872.79 USD
    Thanks
    3,598
    Според MACD-то и алигатора, утре еврото шИ ходи натам.

4. The Following 3 Users Say Thank You to jssj For This Useful Post:

kypa (09-05-2019), renito5 (09-06-2019), Unregistered (1)

emoyambol is offline
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    9,348.59 USD
    Thanks
    2,666
    Aligator плюс MACD е класика в жанра направо. Аз още в първите години съм ги ползвал.
    Вярвай в красотата на мечтите си!

6. The Following 9 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

jssj (09-06-2019), kypa (09-06-2019), renito5 (09-06-2019), Unregistered (2)

kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    27,027.94 USD
    Thanks
    163,538
    В комплект с Алигатора е хубаво Фракталчетата да се турят. Не че нещо индикират реално, но с тях по-лесно и по-навреме се забелязва какво се случва.
    Аз МАКД съм го ползвал като част от стратегии дето тествах съвсем в началото, но като цяло не ми пасва кой знае колко на философията и не съм се занимавал кой знае колко с него.
    stonks

8. The Following 2 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

emoyambol (09-06-2019), Unregistered (1)

emoyambol is offline
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    9,348.59 USD
    Thanks
    2,666
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    В комплект с Алигатора е хубаво Фракталчетата да се турят. Не че нещо индикират реално, но с тях по-лесно и по-навреме се забелязва какво се случва.
    Аз МАКД съм го ползвал като част от стратегии дето тествах съвсем в началото, но като цяло не ми пасва кой знае колко на философията и не съм се занимавал кой знае колко с него.
    Едно време и тях ползвах, а реално не съм чел от някой за тази стратегия, просто наистина е удобна комбинация от индикатори.
    Вярвай в красотата на мечтите си!

10. The Following 6 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

Unregistered (3)

Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Натрупан бонус
    11,822.51 USD
    Thanks
    8,592
    Макд в началото се опитах да го ползвам но нещо не ми отговори на темперамента... явно не е моя индикатор, но не се знае за в бъдеще може в даден момент да ми послужи.
    Фракталите са ги държа тъй като ще имам една стратегия, която все още работи, рядко излиза сигнал но пък е добър .

12. The Following 4 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

emoyambol (09-06-2019), Unregistered (2)

+ Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3