Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit
+ Reply to Thread
Page 9 of 9 FirstFirst ... 7 8 9
Results 81 to 82 of 82
    Централна банка
    Не е зададено настроение

nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos's Avatar
    Натрупан бонус
    2,758.29 USD
    Thanks
    5,274
    Точно! Да кажем, че си направил някакъв супер-мега-гига анализ и чакаш цената само да ти кацне на нивото, но не искаш да се зомбираш с часове пред монитора... Навиваш алармата и така..

2. Device
    Централна банка
    Не е зададено настроение

nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos's Avatar
    Натрупан бонус
    2,758.29 USD
    Thanks
    5,274
    Някой използва ли някакво мобилно приложение за известяване, когато цената достигне дадено ниво?
    Приложението, за което бях писал в предния пост спря да ме известява точно, когато бях свикнал да разчитам на него. Пробвах с преинсталация, но пак не става...

+ Reply to Thread
Page 9 of 9 FirstFirst ... 7 8 9