+ Reply to Thread
Page 2 of 22 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 11 to 20 of 220

Thread: За всекиго по нешо

masta is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

masta е отвъд представите masta е отвъд представите masta е отвъд представите masta е отвъд представите masta е отвъд представите masta е отвъд представите masta е отвъд представите masta е отвъд представите masta е отвъд представите masta е отвъд представите masta е отвъд представите masta's Avatar
    Натрупан бонус
    10,873.65 USD
    Thanks
    6,324
    Дани страхотна идея ..........БРАВО!!!!за темата.........

2. FB
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    27,576.11 USD
    Thanks
    166,884
    то настройки има бря може гугела да ползва, може микрософта, може и още едно нещо само алтернативи дет не може да показва за конкретна дума ако не жулнеш цялата страница да преведе

daniwin is offline
    Централна банка
    Panas

daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin's Avatar
    Натрупан бонус
    7,874.86 USD
    Thanks
    3,415
    Quote Originally Posted by L1914 View Post
    daniwin, този преводач същия като гугъл транслейта ли е или е по- добър ???
    примерно ако понаназнайваш езика но не перфектно и като четеш някоя дума те затрудни кликаш с мишката върху нея и тя се изписва на български иначе си има и уеб версия където може да се учи и превежда изцяло от чужд език има доста екстри

5. The Following User Says Thank You to daniwin For This Useful Post:

L1914 (05-30-2015)

saxsten is offline
    Централна банка
    Halus

saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten's Avatar
    Натрупан бонус
    4,765.91 USD
    Thanks
    582
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    то настройки има бря може гугела да ползва, може микрософта, може и още едно нещо само алтернативи дет не може да показва за конкретна дума ако не жулнеш цялата страница да преведе
    Да ти ефа настройките ази вече го очистих от модзилата[COLOR="Silver"]

----------

Дани аз на хромито съм му пуснал червен картон ,че мноого реклами пляска и ма дразни
    Ей тука едно онлайн сайтче дето поправя руския правопис
    http://online.orfo.ru
    Форекса е финансово оръжие за масово поразяване

daniwin is offline
    Централна банка
    Panas

daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin's Avatar
    Натрупан бонус
    7,874.86 USD
    Thanks
    3,415
    Sumatra PDF

Безплатен PDF четец на PDF, ePub, MOBI, XPS, DjVu, CHM, CBZ и CBR формати за Windows.
    Свали от тук

Doro is offline
    Дилър
    Bingung

Doro е чудесен лъч светлина Doro е чудесен лъч светлина Doro е чудесен лъч светлина Doro е чудесен лъч светлина Doro е чудесен лъч светлина Doro е чудесен лъч светлина Doro's Avatar
    Натрупан бонус
    149.80 USD
    Thanks
    255
    http://www.vesti.bg/bulgaria/obshtes...-video-6037018

Ужаст направо ............................................ А ние с форекс се мъчим
    Този свят ще умре защото хората са гладни , гладни за ОЩЕ .

9. The Following User Says Thank You to Doro For This Useful Post:

Eli2356 (06-01-2015)

daniwin is offline
    Централна банка
    Panas

Натрупан бонус
    7,874.86 USD
    Thanks
    3,415
    сваляне намузика от Vbox7
    http://www.vbox7-mp3.info/

програма за рязане на музика
    http://mp3cut.foxcom.su/en/

11. The Following 2 Users Say Thank You to daniwin For This Useful Post:

albagpipe (06-05-2015), noreason (06-03-2015)

Doro is offline
    Дилър
    Bingung

Doro е чудесен лъч светлина Doro е чудесен лъч светлина Doro е чудесен лъч светлина Doro е чудесен лъч светлина Doro е чудесен лъч светлина Doro е чудесен лъч светлина Doro's Avatar
    Натрупан бонус
    149.80 USD
    Thanks
    255
    Някой изтеглил ли е windows 10 вече че аз имам някакво съобщение долу в лентата и пише че трябва да го резервирам но могло да ми се начислят допълнителни такси за интернет услуга !?!?!?
    Този свят ще умре защото хората са гладни , гладни за ОЩЕ .

GeorgiRR is online now
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR's Avatar
    Натрупан бонус
    18,055.60 USD
    Thanks
    4,127
    Българин обвинен в САЩ за манипулация на борсата
    http://www.vesti.bg/bulgaria/bylgari...orsata-6037263

.....не съм аз, не съм аз, в русия съм, м русия съм.......................................

daniwin is offline
    Централна банка
    Panas

Натрупан бонус
    7,874.86 USD
    Thanks
    3,415
    то съобщението е такова
    Microsoft дава една година на потребителите на Windows 7, Windows 8.1 и Windows Phone 8.1 да обновят напълно безплатно операционните си системи
    и иконката си седи долу в трея несъм го пробвал още

15. The Following User Says Thank You to daniwin For This Useful Post:

Doro (06-05-2015)

+ Reply to Thread
Page 2 of 22 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast