Closed Thread
Page 1 of 19 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 189
    Caesar is offline
    Главен дилър
    Suci

Caesar скоро ще бъде известен Caesar's Avatar
    Натрупан бонус
    605.91 USD
    Thanks
    2

Общи въпроси върху платформите МТ4 и МТ5 Част 2

Някой знае ли как изкарам графиката на цял екран ?
    Пълна е с индикатори и 10 пипса са като два милиметра.
    army dad
    Thanks  

2. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:

kypa (08-25-2014)

darina888 is offline
    Прохождащ
     Geli

darina888 е по пътя на славата darina888's Avatar
    Натрупан бонус
    10.85 USD
    Thanks
    12

чакащите поръчки

Здравейте ,отскоро се занимавам с форекс и се опитвам да се науча да работя с чакащите поръчки.Днес очаквах курса на еврото да падне покрай Руско-европейската ситуация ,а и индикаторите сочеха предстоящ спад на еврото затова реших да вляза с къса поръчка ,като очаквах около 50 пипса спад на еврото и пуснах поръчка Sell stop.По едно време курсът леко се покачи и реших да изляза с $40 печалба ,но когато натиснах да затворя поръчката ми отказа и ми излезе някакъв надпис освен това бях пуснала междувременно още една незабавна поръчка отнова къса с цел двойна печалба но когато чакащата влезе в сила моменталната се отмени автоматично, а аз не съм настройвам чакащата да ми отмени моменталната.Моля някой да ми даде малко разяснение по тези чакащи поръчки
    Thanks  

4. The Following User Says Thank You to darina888 For This Useful Post:

kypa (08-25-2014)

saxsten is offline
    Централна банка
    Halus

saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten's Avatar
    Натрупан бонус
    4,765.91 USD
    Thanks
    582
    Quote Originally Posted by forex-tr View Post
    това мт5 ли е ?
    защото може да са се нетирали позициите, не позволяват платформите в мт5 да имаш едновременно къса и дълга , автоматично се нетират, ако имаш къса и пуснеш дълга се затварят всички позиции
    Което значи че ако си с МТ5 и имаш дълга отворена позициа и тя е на някакъв профит било той плюс или минус и пуснеш в който и да е момент обратната позиция
    В случаяобратната позиция е къса .
    Платформата ти затваря дългата позиция и ти отчита печалба-загуба в момента на затваряне без да ти отваря късата позиция
    Форекса е финансово оръжие за масово поразяване
    Thanks  

6. The Following User Says Thank You to saxsten For This Useful Post:

kypa (08-25-2014)

daniwin is offline
    Централна банка
    Panas

daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin's Avatar
    Натрупан бонус
    7,874.86 USD
    Thanks
    3,415
    Quote Originally Posted by darina888 View Post
    Здравейте ,отскоро се занимавам с форекс и се опитвам да се науча да работя с чакащите поръчки.Днес очаквах курса на еврото да падне покрай Руско-европейската ситуация ,а и индикаторите сочеха предстоящ спад на еврото затова реших да вляза с къса поръчка ,като очаквах около 50 пипса спад на еврото и пуснах поръчка Sell stop.По едно време курсът леко се покачи и реших да изляза с $40 печалба ,но когато натиснах да затворя поръчката ми отказа и ми излезе някакъв надпис освен това бях пуснала междувременно още една незабавна поръчка отнова къса с цел двойна печалба но когато чакащата влезе в сила моменталната се отмени автоматично, а аз не съм настройвам чакащата да ми отмени моменталната.Моля някой да ми даде малко разяснение по тези чакащи поръчки
    кажи при кой брокер е това и на коя платформа МТ4 или МТ5 така не се разбира от обясненията ти точно ситуацията
    има специфични изисквания при отделните брокери
    Thanks  

8. The Following User Says Thank You to daniwin For This Useful Post:

kypa (08-25-2014)

L1914 is offline
    Централна банка
    Pusing

L1914 е отвъд представите L1914 е отвъд представите L1914 е отвъд представите L1914 е отвъд представите L1914 е отвъд представите L1914 е отвъд представите L1914 е отвъд представите L1914 е отвъд представите L1914 е отвъд представите L1914 е отвъд представите L1914 е отвъд представите L1914's Avatar
    Натрупан бонус
    3,769.56 USD
    Thanks
    8,246
    Някой работил ли е с този тестер ? http://tradelikeapro.ru/testiruem-ruchnyie-sistemyi/
    При мен всичко тръгва освен, че не мога да отварям позиции и така му се губи целия смисъл
    Когато започна да инсталирам тестера ми излиза това

Не знам къде бъркам, а руския въобще не го разбирам и сам не мога да си намеря грешката
    Thanks  

10. The Following User Says Thank You to L1914 For This Useful Post:

kypa (08-25-2014)

daniwin is offline
    Централна банка
    Panas

daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin's Avatar
    Натрупан бонус
    7,874.86 USD
    Thanks
    3,415
    Някой работил ли е с този тестер ? http://tradelikeapro.ru/testiruem-ruchnyie-sistemyi/
    При мен всичко тръгва освен, че не мога да отварям позиции и така му се губи целия смисъл
    Когато започна да инсталирам тестера ми излиза това
    ще се опитам да ти помогна само че първо трябва да изгледам видеото, руския доле-горе го разбирам
    ще погледна и във форума дали са го обсъждали

----------

не ми остана време да се запозная подробно но намерих ти тука версия на английски трябва да има и ключ вътре
    мисля че платформата на инстата ако си пробвал там не става май за тази цел
    http://dox.bg/files/dw?a=6a6321bef7
    Thanks  

12. The Following 2 Users Say Thank You to daniwin For This Useful Post:

kypa (08-25-2014), L1914 (08-11-2014)

darina888 is offline
    Прохождащ
     Geli

Натрупан бонус
    10.85 USD
    Thanks
    12

чакащи поръчки

Quote Originally Posted by daniwin View Post
    кажи при кой брокер е това и на коя платформа МТ4 или МТ5 така не се разбира от обясненията ти точно ситуацията
    има специфични изисквания при отделните брокери
    при teletrade ,от там ми обясниха че когато влизам с поръчка при която ползвам стопове немога да я спирам ако теку6тата цена е близо до стопа ми ,а иначе бях влязла със 2 къси поръчки,но и са се усреднили когато втората е влязла в сила.Бях чела някъде че на това му викат скалпиране ) къде има възмоност да скалпирам
    Thanks  

14. The Following User Says Thank You to darina888 For This Useful Post:

kypa (08-25-2014)

saxsten is offline
    Централна банка
    Halus

saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten's Avatar
    Натрупан бонус
    4,765.91 USD
    Thanks
    582
    Quote Originally Posted by darina888 View Post
    при teletrade ,от там ми обясниха че когато влизам с поръчка при която ползвам стопове немога да я спирам ако теку6тата цена е близо до стопа ми ,а иначе бях влязла със 2 къси поръчки,но и са се усреднили когато втората е влязла в сила.Бях чела някъде че на това му викат скалпиране ) къде има възмоност да скалпирам
    Първо Теле траде са грозен бъкет и бягай оттам до като си цяла
    Върви при по поносим брокер
    Аз имам сметка при бечмарк
    При тях може да скалпираш Дакса, или там го водят GER индекс
    Най добре е на М5
    Защо Дакса
    Защото е индекс и не работи 24 часа, и отностителните движения са относително постоянни
    Пусни си едно демо и разгледай графиката
    Обикновенно след появата на свещ следващите 2- 3 са същите като нея
    това аз наричам относителна постоянност на движенията
    Форекса е финансово оръжие за масово поразяване
    Thanks  

16. The Following 3 Users Say Thank You to saxsten For This Useful Post:

darina888 (08-18-2014), kypa (08-25-2014), Spekulanta (08-17-2014)

penman is offline
    Баннат
    Halus

penman е радост за учите penman е радост за учите penman е радост за учите penman е радост за учите penman е радост за учите penman е радост за учите penman е радост за учите penman's Avatar
    Натрупан бонус
    2,756.53 USD
    Thanks
    1,468
    За Дакса съм много съгласен, че е страшно удобен за скалп, особено в часовата зона 13 - 15. Обаче една добавка и от мен - вечер затваря в 23 часа и е по-добре
    човек да не си оставя отворена позиция, защото ако през нощта по време на азиатската сесия изникне новина може в 9.00 часа Дакса да отвори с много сериозен гап.
    Виждал съм такъв и над 100 пункта и ако е срещу теб няма дори стопа да те спаси - задейства се чак на цената на отваряне! Така, че имай ги предвид тези неща!
    Thanks  

18. The Following User Says Thank You to penman For This Useful Post:

darina888 (08-18-2014)

darina888 is offline
    Прохождащ
     Geli

Натрупан бонус
    10.85 USD
    Thanks
    12

чакащи поръчки

Quote Originally Posted by saxsten View Post
    Първо Теле траде са грозен бъкет и бягай оттам до като си цяла
    Върви при по поносим брокер
    Аз имам сметка при бечмарк
    При тях може да скалпираш Дакса, или там го водят GER индекс
    Най добре е на М5
    Защо Дакса
    Защото е индекс и не работи 24 часа, и отностителните движения са относително постоянни
    Пусни си едно демо и разгледай графиката
    Обикновенно след появата на свещ следващите 2- 3 са същите като нея
    това аз наричам относителна постоянност на движенията
    Благодаря ще ги разгледам .Какво значи Дакс.Този термин не съм го срещала
    Thanks  

20. The Following User Says Thank You to darina888 For This Useful Post:

kypa (08-25-2014)

Closed Thread
Page 1 of 19 1 2 3 11 ... LastLast