+ Reply to Thread
Page 98 of 114 FirstFirst ... 48 88 96 97 98 99 100 108 ... LastLast
Results 971 to 980 of 1133

Thread: Разплащателни системи! Част 2

messi is online now
    Главен дилър
    Panas

messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi's Avatar
    Натрупан бонус
    1,409.29 USD
    Thanks
    2,219
    Quote Originally Posted by Spekulanta View Post
    Колеги това не е за вярване
    Пуснах превод от E-paymensa преди час време към наша бамка Раифаизен
    И парите вече са в картата ми
    А уж казаха че до 5 дни
    При мене изписа един работен ден. Моите пари още ги няма в Пайсерата, но поне получих важен отговор от съпорта на Ипеймънт : Yes, the transfer was SEPA. Тия се оказаха свестни.
    Значи да знаете, че банковите трансфери на epayment са SEPA!
    Лионел Меси: Когато играеш за най-добрия отбор в света, всичко е много лесно!
    https://messi.com/

2. The Following 7 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

kypa (03-14-2019), Spekulanta (03-14-2019)

Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Натрупан бонус
    10,732.68 USD
    Thanks
    8,225
    На мен ми е 3€ таксата...

4. The Following 13 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

kypa (03-14-2019), Spekulanta (03-14-2019), Unregistered (11)

Spekulanta is offline
    Централна банка
    Bahagia

Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta's Avatar
    Натрупан бонус
    6,343.67 USD
    Thanks
    14,922
    Quote Originally Posted by Fafa View Post
    На мен ми е 3€ таксата...
    И на мен толкова взеха
    Ама за сметка на това на минутата парите вече са в дебитната ми карта
    “Няма никакво значение дали си прав или не. Важното е колко печелиш, когато си прав и колко губиш, когато грешиш”

6. The Following User Says Thank You to Spekulanta For This Useful Post:

kypa (03-14-2019)

Novak is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak's Avatar
    Натрупан бонус
    15,134.92 USD
    Thanks
    5,695
    Чакането не ми пречи толкова, радва ме че са по ниски таксите. И преди съм казала добре че стане така, че да се разтърсим и да намерим по изгодни варианти-
    Small, small but a shark

8. The Following 3 Users Say Thank You to Novak For This Useful Post:

kypa (03-14-2019), messi (03-14-2019), Spekulanta (03-14-2019)

kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    24,649.16 USD
    Thanks
    155,155
    Спекулантино, картата ти МастерКард ли е?
    Язе сега като се замисля за суми по няколкостотин евро към карта в наша бамка картова транзакция от еПайментс е наистина най-добрия вариант. За суми по-големи от 600 евро също и най-евтиния.
    sleepwalking and lost

gambletrade is online now
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Натрупан бонус
    2,977.17 USD
    Thanks
    1,650
    Quote Originally Posted by messi View Post
    При мене изписа един работен ден. Моите пари още ги няма в Пайсерата, но поне получих важен отговор от съпорта на Ипеймънт : Yes, the transfer was SEPA. Тия се оказаха свестни.
    Значи да знаете, че банковите трансфери на epayment са SEPA!
    Не точно Опитай към щатите да пратиш пари. Пломбите че ти паднат сами

What Is SEPA?

1.SEPA stands for Single Euro Payments Area and, whilst it has been phasing in over time, the deadline was 1 February 2014.
    2.The idea of SEPA is to make it easier to transfer money and electronic payments between the countries within the SEPA area.
    3.This means a smoother, borderless payments zone.
    4.In other words, it should be just as easy to send money from London to Rotterdam as it is to send money from London to Birmingham.

11. The Following 7 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

kypa (03-14-2019), messi (03-14-2019), minkov (03-14-2019), Spekulanta (03-14-2019), Unregistered (2), звездоброец (03-14-2019)

Spekulanta is offline
    Централна банка
    Bahagia

Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta's Avatar
    Натрупан бонус
    6,343.67 USD
    Thanks
    14,922
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    Спекулантино, картата ти МастерКард ли е?
    Язе сега като се замисля за суми по няколкостотин евро към карта в наша бамка картова транзакция от еПайментс е наистина най-добрия вариант. За суми по-големи от 600 евро също и най-евтиния.
    Да батЯЯЯЯЯ КОР
    На райфайзен
    “Няма никакво значение дали си прав или не. Важното е колко печелиш, когато си прав и колко губиш, когато грешиш”

13. The Following User Says Thank You to Spekulanta For This Useful Post:

kypa (03-14-2019)

messi is online now
    Главен дилър
    Panas

messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi's Avatar
    Натрупан бонус
    1,409.29 USD
    Thanks
    2,219
    Quote Originally Posted by gambletrade View Post
    не точно опитай към щатите да пратиш пари. пломбите че ти паднат сами

what is sepa?

1.sepa stands for single euro payments area and, whilst it has been phasing in over time, the deadline was 1 february 2014.
    2.the idea of sepa is to make it easier to transfer money and electronic payments between the countries within the sepa area.
    3.this means a smoother, borderless payments zone.
    4.in other words, it should be just as easy to send money from london to rotterdam as it is to send money from london to birmingham.

е, ясно е, че няма как към сащ, австралия или азия. признавам си, че не знаех нищо за sepa, но аз обичам да се уча и наваксах в тази област: какъв е географският обхват на sepa? Sepa обхваща всички страни от европейския съюз, както и държавите исландия, лихтенщайн, монако, норвегия, сан марино и швейцария.

15. The Following 5 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

kypa (03-14-2019)

messi is online now
    Главен дилър
    Panas

Натрупан бонус
    1,409.29 USD
    Thanks
    2,219
    Парите пристигнаха в Пайсерата. Някъде между 10.30 и 12,00 часа е станало. Бързичко преводче. Има ги и като левчета и ги обръща по курс 1.95 за евро. Сега обаче какво да ги правя като още нямам карта? Между другото понеже в Пайсера имат някакви лимити 1350 евро месечно аз се свързах с тях да искам повишение. Можело видео разговор по Скайп за верифицирането, но аз нямам и затова ме поканиха в офиса им в София. Ако имате някакви въпроси давайте ги насам. Тъй и тъй ще ходя в понеделник при тях поне да свърша повече работа.

17. The Following 5 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

kypa (03-15-2019)

kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    24,649.16 USD
    Thanks
    155,155
    Обърни ги в левчета и ги прехвърли към сметка в наша бамка или еПай, изиПай или нещо подобно, не съм сигурен кои точно предлагаха такава услуга - да си преведеш парите по ИБАН и да си ги получиш на каса някъде наоколо.

КУРсо (ефективния) на ТрансферУайзът станал 1.948, не 1.945.
    sleepwalking and lost

19. The Following User Says Thank You to kypa For This Useful Post:

messi (03-15-2019)

+ Reply to Thread
Page 98 of 114 FirstFirst ... 48 88 96 97 98 99 100 108 ... LastLast