+ Reply to Thread
Page 112 of 132 FirstFirst ... 12 62 102 110 111 112 113 114 122 ... LastLast
Results 1,111 to 1,120 of 1315
    emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    9,014.62 USD
    Thanks
    2,456
    Възможно е сайта да е имал някакъв технически проблем временно. Принципно и аз съм нямал проблем.
    Movie Trailers | Вярвай в красотата на мечтите си!

2. The Following 6 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

Unregistered (6)

Kamenitsa is offline
    Маркет мейкър
     Geli

Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa's Avatar
    Натрупан бонус
    2,120.30 USD
    Thanks
    3,464
    Quote Originally Posted by Novak View Post
    Не съм попадала, това кога ти го изписа, вчера заявих теглене, днес ми беше в акаунта.
    То е при логване, аз не мога да вляза в акаунта си днеска, само това ми изписва. Явно имат много потребители и сървърите им не издържат...

4. The Following 5 Users Say Thank You to Kamenitsa For This Useful Post:

emoyambol (05-17-2019), kypa (05-15-2019), minkov (05-15-2019), Novak (05-15-2019), Spekulanta (05-15-2019)

kypa is offline
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    26,439.50 USD
    Thanks
    161,100
    За днес еПайментса май профилактика някаква имаха по график. Там най-отгоре де има една камбана пишат съобщения няколко дена предварително.
    sleepwalking and lost

6. The Following 6 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

emoyambol (05-17-2019), Kamenitsa (05-15-2019), minkov (05-15-2019), Novak (05-15-2019), Spekulanta (05-15-2019), Unregistered (1)

Kamenitsa is offline
    Маркет мейкър
     Geli

Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa's Avatar
    Натрупан бонус
    2,120.30 USD
    Thanks
    3,464
    То стана 1 седмица от 50 опита да вляза в акаунта си имам 2 успешни....и само излиза това съобщение: "The service is temporarily unavailable. We apologise for any inconvenience"
    Честно казано малко започвам да се чудя каква файда, че ги превеждат бързо като не мога да вляза в акаунта си с дни? Не знам вашите впечатления на какъв период от време сте ги направили ама, ако трябва да влизате по няколко пъти в седмицата е близко до невъзможно...

8. The Following 2 Users Say Thank You to Kamenitsa For This Useful Post:

kypa (05-24-2019), minkov (05-24-2019)

minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    8,793.82 USD
    Thanks
    17,472
    Quote Originally Posted by Kamenitsa View Post
    То стана 1 седмица от 50 опита да вляза в акаунта си имам 2 успешни....и само излиза това съобщение: "The service is temporarily unavailable. We apologise for any inconvenience"
    Честно казано малко започвам да се чудя каква файда, че ги превеждат бързо като не мога да вляза в акаунта си с дни? Не знам вашите впечатления на какъв период от време сте ги направили ама, ако трябва да влизате по няколко пъти в седмицата е близко до невъзможно...
    Аз ползвам мобилното приложение за вход и не съм имал никакви проблеми с влизането в епайментс, нито през последната седмица, нито когато и да било.
    Не, че постоянно кисна вътре да проверявам дали работи, ама от време на време влизам да видя какво е дошло и няма проблем.
    Може би някъде при тебе е проблема.

10. The Following 5 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

Kamenitsa (05-24-2019), kypa (05-24-2019), Spekulanta (05-24-2019), Unregistered (2)

Kamenitsa is offline
    Маркет мейкър
     Geli

Натрупан бонус
    2,120.30 USD
    Thanks
    3,464
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    Аз ползвам мобилното приложение за вход и не съм имал никакви проблеми с влизането в епайментс, нито през последната седмица, нито когато и да било.
    Не, че постоянно кисна вътре да проверявам дали работи, ама от време на време влизам да видя какво е дошло и няма проблем.
    Може би някъде при тебе е проблема.
    Аз влизам от сайта, не от приложението. Може да има разлика, ще им пробвам и приложението.

12. The Following 5 Users Say Thank You to Kamenitsa For This Useful Post:

kypa (05-24-2019), messi (05-24-2019), minkov (05-24-2019), Unregistered (2)

messi is offline
    Централна банка
    Panas

messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi's Avatar
    Натрупан бонус
    2,973.21 USD
    Thanks
    4,174
    Аз влизам от сайта, не от приложението. Може да има разлика, ще им пробвам и приложението.
    Понякога има значение и с какъв интернет браузър влизаш. Някои сайтове са по-капризни. Имай го предвид. Казвам ти го от личен горчив опит. Не за тази система, а по принцип.
    Лионел Меси: Когато играеш за най-добрия отбор в света, всичко е много лесно!
    https://messi.com/

14. The Following 7 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

kypa (05-24-2019), lyubo (05-25-2019), Unregistered (5)

kypa is offline
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    26,439.50 USD
    Thanks
    161,100
    Чистене на бисквиди и кеш може да помогне. Също трябва да се внимава ако ползваме (по принцип трябва да ползваме) адблокер да не резне изцяло или частично някой от свързаните адреси. Също проблема може да е в някой от тия адреси, в такъв случай е добре да го резнем с адблокера. Сайта на еПайментс включва адреси от Фейсбук и няколко домейна на Гугъл.
    sleepwalking and lost

16. The Following 2 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

messi (05-24-2019), presptc (05-25-2019)

privelege is offline
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,466
    Явно е това, има скрипт, който се блокира и системата не може да оперира без него. А капчата на Гугъл успешно ли я валидира браузъра?

18. The Following 3 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

kypa (05-24-2019), presptc (05-25-2019), Unregistered (1)

Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Натрупан бонус
    11,482.91 USD
    Thanks
    8,533
    И аз си влизам през мобилното приложение... така ми е най-лесно и най-бързо... иначе на основната версия беше същата мъка.

20. The Following 2 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

kypa (05-24-2019), presptc (05-25-2019)

+ Reply to Thread
Page 112 of 132 FirstFirst ... 12 62 102 110 111 112 113 114 122 ... LastLast

Tags for this Thread