+ Reply to Thread
Page 175 of 175 FirstFirst ... 75 125 165 173 174 175
Results 1,741 to 1,744 of 1744

Thread: Разплащателни системи! Част 2

1. #1741 Collapse Post
    alba is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    12,114
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 0
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    Револют, ТрансферУайз, ПайСера, Айкрад. Общо взето всяко нещо дето издава някакъв вид електронни парични средства посредством превод по ИБАН.
    Благодаря за тази добра идея. За ТрансферУайз не се бях сетила. Верно, че имаше някакви сметки с айбани. Отделно там аз дори карта съм си платила и ще ми е наистина доста удобен този метод. Значи е имало защо да си платя таксата за дебитната карта?

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

2. The Following 2 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

semion (Yesterday), Unregistered (1)

3.  
  4. TOP MESSAGES
    2020-10-15   13:42
    Best post today #1
    Accrued payments  22955 USD

Пробвах го сега този вариант не работи за трансферуайз, за бг банките го позволява.

2020-10-15   21:12
    Best post today #2
    Accrued payments  44479 USD

За нашенски бамки смисъл има единствено превод до ТБИ Бамката, понеже само тамъ може да се получи СЕПА Инстант. Къмто другите бамки ще бъде изпратен обикновен превод по ИБАН, което може да се извърши за 9 европейски стотинки вместо за 90.
    В Айкрад също може да се получава СЕПА Инстант, обаче тамъ май ги проверяват ръчно и превода макар и все още да е много бърз вече не е инстант.

2020-10-20   20:57
    Best post today #3

Реформират Банансът според както следва:
    1. Бананс.Йе (binance.je) приключва работа горе-долу приблизително около ноември месец;
    2. Бананс.ком (binance.com) започва да има СЕПА преводи и другите некриптографско парични начини на разплащане - преводи по ИБАН в долари и паундове и картови транзакции.
    Tамъ има ликвидност бол, вероятно може би и преводите ще са евтини (ако не безплатни).

2020-10-21   09:14
    Best post today #4

Револют, ТрансферУайз, ПайСера, Айкрад. Общо взето всяко нещо дето издава някакъв вид електронни парични средства посредством превод по ИБАН.

2020-10-21   16:38
    Best post today #5
    100's Avatar 100 100 is online now
    Accrued payments  8125 USD

Quote Originally Posted by semion View Post
    С ТрансфърУйаза има един мъничък проблем. Те не искат да приемат парички от криптоборси
    По информация от преди няколко месеца Револют-а приема такива преводи. Същите разлики ги има и по други банки, в момента тегля към пощенска и няма проблеми, но други хора казват, че други банки не позволяват.

2020-10-20   21:35
    Best post today #6
    Accrued payments  9337 USD

Търся разплащателна система с функции на банка. В смисъл да има име на банка и Айбан. Без да влизам в подробности все пак ще обясня, че имам банкови сметки в няколко банки в България, но всички са блокирани и на голям минус т.е. на практика са неизползваеми. Трябва ми нова банкова сметка, която да е недостъпна за блокиране от ЧСИ. Ще превеждам американски долари. Благодаря.

5. #1742 Collapse Post
    semion is online now
    Централна банка
    T ermenung

semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion's Avatar
    Accrued Payments
    4,744.65 USD
    Thanks
    5,085
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by alba View Post
    Благодаря за тази добра идея. За ТрансферУайз не се бях сетила. Верно, че имаше някакви сметки с айбани. Отделно там аз дори карта съм си платила и ще ми е наистина доста удобен този метод. Значи е имало защо да си платя таксата за дебитната карта?
    С ТрансфърУйаза има един мъничък проблем. Те не искат да приемат парички от криптоборси. Колегите се оплакваха, че връщат преводите и дори блокират сметките им в ТУ. И аз имам тяхна карта, която съм платил, та сега се двоумя как да я ползвам. Новак пишеше, че ужким минават преводите от цекс.ио, а на гембъла са му блокирали сметката заради превода от същия този цекс.ио. Може би някой от колегите нещо ще посъветва?!

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

6. The Following 2 Users Say Thank You to semion For This Useful Post:

alba (Yesterday), Unregistered (1)

7. #1743 Collapse Post
    100 is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100's Avatar
    Accrued Payments
    5,265.37 USD
    Thanks
    932
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by semion View Post
    С ТрансфърУйаза има един мъничък проблем. Те не искат да приемат парички от криптоборси
    По информация от преди няколко месеца Револют-а приема такива преводи. Същите разлики ги има и по други банки, в момента тегля към пощенска и няма проблеми, но други хора казват, че други банки не позволяват.

8. The Following 3 Users Say Thank You to 100 For This Useful Post:

alba (Yesterday), gambletrade (Yesterday), Unregistered (1)

9. #1744 Collapse Post
    semion is online now
    Централна банка
    T ermenung

semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion's Avatar
    Accrued Payments
    4,744.65 USD
    Thanks
    5,085
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by 100 View Post
    И аз засега нямам проблеми с преводите от криптоборси към УниКредит и Айкрада. Но след като имам сметка и карта от Трансфъруайз - бих искал да ги ползвам

10. The Following User Says Thank You to semion For This Useful Post:

Unregistered (1)

+ Reply to Thread
Page 175 of 175 FirstFirst ... 75 125 165 173 174 175

Subscribed to this thead: 4

Tags for this Thread