+ Отговор в тема
Страница 11 от 11 ПървиПърви ... 9 10 11
Резултати от 101 до 101 от общо 101

Тема: Деклариране на доходи от Forex

1. #101 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    minkov е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Начислени плащания
    11,308.31 USD
    Благодарности
    37 297
    Благодарили са му 35 697 Пъти в
    10 378 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Цитирай Първоначално написано от Zagorka Виж мнението
    Интересно, на мен миналата година друго ми казаха, че НАП иска само справка на платените печалби, общо. И ако вече има някакви съмнения, тогава искат на кой клиент колко е било изплатено и това предимно се правело, ако има сериозни съмнения за клиент, че пере пари и са му повдигнати обвинения. Това го споделям във връзка с желанието ми да бъда изключително изряден. И ми казаха, че и да не съм, няма да е толкова фатално, да не съм се бил притеснявал.
    В крайна сметка всеки си носи глава на раменете. Не че е толкова важно какво иска НАП и в какъв вид, важното е ние да сме си изпълнили задължението към държавата, после да няма "Ела тука, че ми трябваш". Но ми стана интересно защо има някакви разминавания в информацията. За догодина може да се подготвя, малко пари в БГ брокер, ще пусна някоя сделка, ако има печалба, ще я декларирам и ще проверя в НАП дали брокера е подал информация за мен.
    Всъщност от НАП нямат практика да изискват каквото и да било.
    Има си закон за данъците върху доходите на физическите лица и там си пише какво декларират разните фирми кога плащат доходи на физически лица.
    В случая какви са задълженията на българския брокер за деклариране и какво точно се декларира е записамо в чл. 73 от ЗДДФЛ и няма вариант НАП да изискат нещо по-различно от записаното в закона.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следните 6 потребители изказват благодарности на minkov за полезния пост:

Unregistered (3), skrasi (05-03-2021), kypa (05-03-2021), batDancho (05-04-2021)

+ Отговор в тема
Страница 11 от 11 ПървиПърви ... 9 10 11

Абонирайте се за тази тема : 4

Отворен

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си