+ Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 13 of 13

Thread: Важни насоки при писане във форума!

1. #11 Collapse Post
    Novak is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak's Avatar
    Accrued Payments
    18,495.98 USD
    Thanks
    8,147
    Quote Originally Posted by trader-forex View Post
    Продължава форума да се използва от някои потребители за лични спорове и уреждане на лични търкания което е недопустимо!
    Искам да напомня, че форума е с цел коментиране и дискутиране на финансовите пазари!
    Ще има санкции за потребителите които използват форума за системни спорове, ако не променят това поведение!
    Благодаря за напомнянето, днес съм сигнализирала, но виждам че мерки не се взимат, или пак ще се вземат по отношение на мен, защото според потребителя алф сте си приближени.
    Както и виждам, че по повод на неговото крещене и несвързани постове също не се взимат никакви мерки.
    Още по обед съм сигнализирала в темата Въпроси към администратора.
    Или пак мен ще ме обвините и ще ми сложите бан, защото не мълча когато ме обиждат.
    Last edited by Novak; 04-08-2014 at 07:59 PM.
    [SIGPIC][/SIGPIC]Small, small but a shark

2. #12 Collapse Post
    trader-forex is offline
    Баннат
    Berani

trader-forex е по пътя на славата trader-forex's Avatar
    Accrued Payments
    19.25 USD
    Thanks
    1
    Напомнянето е с цел да си променим поведението, за да направим престоя ни във форума приятен и полезен за всички потребители!
    Крайните мерки се взимат, ако всички други средства се изчерпят и нямат ефект!

3. The Following User Says Thank You to trader-forex For This Useful Post:

Barabata (04-08-2014)

4. #13 Collapse Post
    lyubo is online now
    Централна банка
    Halus

lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo's Avatar
    Accrued Payments
    3,641.13 USD
    Thanks
    15,450
    Вярно е че темата е за писане във Форума, но и скролирането е важна част от целия акт.

Във връзка със създолото се неудобствоти при скролиране с цел по-бързото превъртане на часта с "Top massages", ще Ви подсетя (защото вие вероятно си го знаехте) как да направим компютърат ни да е по-бърз, когато въртим колелцето на мишката. Със стандартните настройки на Уиндолс колелото на мишока е настроено да е сравнително бавно, но може значително да се подобри и то с пъти да е много по-бързо.
    Ако е настроено на степен 3-ри, на мене ми е достатъчно да до преместя на степен 5-ет и така е чувствително мн. по-бързо.

Първи пример:
    от Контролен панел, ибираме >> мишка >> колело и променяме настройката от 3-ри на /примерно/ на 5-ет.

изображение
    Name:  scroll mouse.gif
Views: 28
Size:  838.0 KB

Втори пример Win 10:
    от Настройки за Windows, следваща стъпка е да изберем >> Устройства >> Мишка >> и подобре вижте в изображението от линка: https://forum.bg/attachment.php?atta...4&d=1593013688
    Name:  scroll mouse 2.gif
Views: 29
Size:  966.6 KB

С Времето, ще свикнем с всичко само Здраве да е

5. The Following 3 Users Say Thank You to lyubo For This Useful Post:

minkov (06-24-2020), Unregistered (1), Zagorka (06-24-2020)

+ Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Subscribed to this thead: 1

Open