+ Reply to Thread
Page 44 of 44 FirstFirst ... 34 42 43 44
Results 431 to 435 of 435
    GeorgiRR is online now
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR's Avatar
    Натрупан бонус
    17,844.18 USD
    Thanks
    4,073
    И требе секакви емоции да бъдат ампутирани!!! Да не виждаш голямата печалба, да се абстрахираш от парите въобще. Работи за малко, но всеки ден!! То с времето ще се натрупат и повечко по акаунта.

2. The Following 4 Users Say Thank You to GeorgiRR For This Useful Post:

Barbaron (Yesterday), jssj (Yesterday), minkov (Yesterday), penkares (Yesterday)

Barbaron is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron's Avatar
    Натрупан бонус
    1,257.41 USD
    Thanks
    11,994
    Quote Originally Posted by GeorgiRR View Post
    И требе секакви емоции да бъдат ампутирани!!! Да не виждаш голямата печалба, да се абстрахираш от парите въобще. Работи за малко, но всеки ден!! То с времето ще се натрупат и повечко по акаунта.

И да добавя още нещо: поставяш си цел: "зaпочвам с Х, печеля до Y, продължавам да търгувам, печеля, и тогава доказвам на "домашните" че "ам, и от интернета се вадят пари". Добре е "натрупаното" да позволява Умна търговия .... Не "ва банк", ами Умно. Ище стане, както казва ГеориРР ...

4. The Following 2 Users Say Thank You to Barbaron For This Useful Post:

GeorgiRR (Yesterday), jssj (Yesterday)

penkares is offline
    Дилър
    Berani

penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    319
    Quote Originally Posted by messi View Post
    Аз когато съм с малък акаунт не влизам с малки обеми, а направо по системата вабанк с фул акаунт. Щото представи си със сметка от 40-50 долара да търгуваш цял ден за центове печалба. Нямам нерви за такива неща. Съвсем скоро тръгнах с 60 долара абсолютен вабанк и за 3 дни ги направих 470. Беше добра серия от все печеливши сделки. Но до там, защото последва грешка и нулирах. Съвсем логично беше. Знае се, че няма как човек все да печели, а аз влизах с цял акаунт при марджин 1 към 2000 и някъде 10-15 пипа стигаха за фалит. Бях решил ако станат над 1000 да почна да намалявам риска, но не ми се получи идеята за съжаление.
    Щом за 3 дни си направил близо 1000% рой от 40-50$ до 470$ значи си правил дори и с късмета нещо правилно,и аз съм имал подобни изпълнения и винаги ми се е искало преди да бъде късно (в смисъл да ги изгубя),да седна да си поема дъх и да си кажа ок сега имаше късмет доста позна доста посоки също върза ти,сега имаш по голем акаунт,поспри се,помисли,бъди по внимателен защото късмета най вероятно е изчерпан и ако толкова много ти се трейдва влез с много ама много малък сайз....искало ми се еда си го кажа...но говоря в минало време за жалост!Може би това е нещоо върху което трябва да помислим?
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

6. The Following 5 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

GeorgiRR (Yesterday), jssj (Yesterday), messi (Yesterday), Unregistered (2)

GeorgiRR is online now
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR's Avatar
    Натрупан бонус
    17,844.18 USD
    Thanks
    4,073
    То е се едно отваряш квартално магазинче. Дали ще диверсифицираш позицията, и ще заредиш магазинченто с 500 различни стоки, някой от които няма изобщо да са търсени! Или ще го заредиш само с една стока, да речем два камиона зеле. Ами ако утре некой дойде и ти изкупи всичкото зеле ще си на свърхпечалба.
    Яз предпочитам първия вариянт. Никога не залагам на една позиция със свърх обем.

8. The Following 2 Users Say Thank You to GeorgiRR For This Useful Post:

jssj (Yesterday), penkares (Yesterday)

messi is online now
    Централна банка
    Panas

messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi's Avatar
    Натрупан бонус
    3,450.68 USD
    Thanks
    4,569
    Quote Originally Posted by penkares View Post
    Щом за 3 дни си направил близо 1000% рой от 40-50$ до 470$ значи си правил дори и с късмета нещо правилно,и аз съм имал подобни изпълнения и винаги ми се е искало преди да бъде късно (в смисъл да ги изгубя),да седна да си поема дъх и да си кажа ок сега имаше късмет доста позна доста посоки също върза ти,сега имаш по голем акаунт,поспри се,помисли,бъди по внимателен защото късмета най вероятно е изчерпан и ако толкова много ти се трейдва влез с много ама много малък сайз....искало ми се еда си го кажа...но говоря в минало време за жалост!Може би това е нещоо върху което трябва да помислим?
    Да, сработи ми късмета. Всъщност причината за тази силна серия е, че аз търгувах еднотипно при еднообразен пазар. Падне еврото аз купувам и затварям когато спре. Чакам да падне и пак купувам и така нататък. Когато обаче продължи да пада повече от преди вече нямах аргументи и ме отнесе. Знаех че така ще стане, но нали апетитът идва с яденето и нямах търпение за нови сделки и съответно печалби вместо да поизчакам. Търпението не ми е силната страна. Всъщност аз съм страшно нетърпелив и това ми е носело много негативи през годините, но няма как да се променя. Въпрос на характер. Дядо ми точно това го вкара в гроба, при майка ми нещата също се развиха по подобен начин. Кръвта вода не става и затова и аз първо действам и после мисля. Поне ме бива в анализирането на грешките. Знам отлично къде съм сбъркал и как да трябва да постъпя следващия път, за да успея. Но опре ли се до търпение или дисциплина не ме търсете.
    Лионел Меси: Когато играеш за най-добрия отбор в света, всичко е много лесно!
    https://messi.com/

+ Reply to Thread
Page 44 of 44 FirstFirst ... 34 42 43 44