+ Reply to Thread
Page 45 of 45 FirstFirst ... 35 43 44 45
Results 441 to 450 of 450
    messi is offline
    Баннат
    Panas

messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi's Avatar
    Натрупан бонус
    3,947.23 USD
    Thanks
    4,887
    Quote Originally Posted by sorento View Post
    За бонуксите ли разтягате тия локуми тука?
    1000 пъти едно и също.

1.Намирате една зависимост и я работите.Това е.
    N на брой сделки, kaто ММ и РМ на финала те изкарват на плюс.
    Всичко различно от това не става.
    Иначе е омагьосан кръг.
    2.Ако търгуваш ръчно трябва време.
    Вход, изход, стоп на плюс...трябва да си пред тИливизура.
    Ако се занимаваш и с друго, почти не става, освен ако не ползваш бонукси.
    3.Ако се занимаваш само с това, трябва огромен акаунт.
    Няколко % на месец е нормално да се очаква и то не всеки месец.Т.е.
    Тия проценти трябва да ти покриват разходите.

Ако си сам и живееш при вашите, някак си може и да се вместиш с по малко леФчета..
    Ако живееш на обороти и издържаш семейство, майка ти жална ....трябват много кинти.
    Ако имаш някакъв бизнес(или бизнеси), който зависи от тебе, трябва да избираш между комара и бизнеса.
    Работиш ли едното, спира другото.

Можеш, да избереш система, която ти дава възможност да работиш само в определено време,
    така може да съчетаваш и други неща.
    Другия вариант е да използваш автоматизирани системи.Там горе долу се справяш с факторите, пари и време.
    Остава да намериш системата.

И последно, не трябва да работиш това, защото "ми харесва".А за пари.
    Трябва статистика в дългосрочен план.
    Всеки си има право на мнение. Съгласен съм, че трябва да се търси някаква зависимост, но тя няма как да е константна, защото и пазарът е доста променлив в последно време. Смятам, че форекс не се учи от форуми, защото това е много строго индивидуален бизнес. В смисъл, че ако една система работи при един, то при десет други със сигурност няма да работи. Т.е. ако обявим някой за голям гуру и тръгнем да го копираме сляпо, то задължително ще губим от това. А и не на последно място този живот го живеем един път ( или поне така се говори) и ще е доста жалко да не си го изживеем по нашия си начин, а тръгнем да копираме някакви уж печеливши модели. Всичко е много относително в този живот и да разсъждаваме кой как и с кой живеел е загуба на време. Не знам защо винаги се намесват родителите. На мене ми звучи доста гадно този прийом, защото на практика съм отрасъл без родители и ми е липсвало много тяхната подкрепа и напътствия ( особено когато бях по-млад). Така се случи, съдба. Те отдавна не са и между живите, за съжаление. Аз пък мисля, че човек трябва да се занимава точно с неща, които му доставят удоволствие и без да мисли за парите. Но както вече казах всичко е много относително и е въпрос на вкус и разбирания за живота. Дори ако се хванем за заглавието на темата ще видим, че дефиницията за успех при 99 от 100 човека е доста различна. А относно писането за бонус има просто решение. Да се сложи лимит или време. Например пишеш една година и след това ти спират бонуса. Или правиш 5000 долара бонус и повече не ти начисляват, защото си достигнал лимита. Говоря хипотетично, защото това зависи от брокера. Аз бях един от най-активните през месец септември, но колко бонус взех за него? Питай модератора. Два-три мои коментара не му харесаха, изтри ги и ми прибра 95% от бонуса. Дали е коректно? Затова предпочитам да няма бонуси, но да сме свободни да изразим мнението си без цензура или автоцензура (което е още по-лошо). Защото аз пиша тук за кеф и когато имам време. Ако следиш ще видиш, че понякога не се весвам по две-три седмици, а когато пиша съм доста активен. Въпрос на стил.

2. The Following 4 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

kypa (11-05-2019), skrasi (11-05-2019), Unregistered (2)

skrasi is online now
    Дилър
    Yeehaw

skrasi има невероятно излъчване skrasi има невероятно излъчване skrasi's Avatar
    Натрупан бонус
    58.09 USD
    Thanks
    508
    Най много пречи ЛАКОМИЯТА и АЛЧНОСТТА.
    Повечето трейдъри в някакъв момент са намерили дадена сума пари (дали по малка или по голяма), с която да захранят сметка и да търгуват. Сигурно доста от тях печелят, но като дойде време да си изтеглят спечеленото потриват се ръце и се казва - Сега ще ги направя еди колко си повече и .......
    знаем докъде се стига.

4. The Following 3 Users Say Thank You to skrasi For This Useful Post:

Alex1977 (11-05-2019), hanuman (11-05-2019), kypa (11-05-2019)

UFO is offline
    Прохождащ
    Не е зададено настроение

UFO е по пътя на славата UFO's Avatar
    Натрупан бонус
    0.00 USD
    Thanks
    0
    При мене всичко се получава много добре на демо. Няма ли да е така и с реалните акаунти?

6. The Following 4 Users Say Thank You to UFO For This Useful Post:

big_shark2 (11-05-2019), hanuman (11-05-2019), kypa (11-05-2019), skrasi (11-05-2019)

skrasi is online now
    Дилър
    Yeehaw

skrasi има невероятно излъчване skrasi има невероятно излъчване skrasi's Avatar
    Натрупан бонус
    58.09 USD
    Thanks
    508
    Quote Originally Posted by UFO View Post
    При мене всичко се получава много добре на демо. Няма ли да е така и с реалните акаунти?
    Трудно ще е да се получи същото. Ако все пак имаш толкова средства с колкото е демото и внимателно търгуваш, може и да има печалба. Но ще има моменти когато пазара ще върви срещу теб.
    Желая успех.

8. The Following 5 Users Say Thank You to skrasi For This Useful Post:

Alex1977 (11-05-2019), big_shark2 (11-05-2019), hanuman (11-05-2019), kypa (11-05-2019), Unregistered (1)

big_shark2 is online now
    Старши дилър
     Geli

big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2's Avatar
    Натрупан бонус
    1,353.89 USD
    Thanks
    557
    Реално разлика меджу демо и реална сметка....НЯМА Ако печалбите ти са плод от стратегия и спазване на стриктни правила, които да можеш да пренесеш и използваш на реалната си сметка , всичко ще върви идентично Но все пак внимавай, защото търговията на реална и на демо сметки уж са еднакви, но не съвсем ...факторът психика също играе не маловажна роля в трейдърския процес ...

10. The Following 4 Users Say Thank You to big_shark2 For This Useful Post:

hanuman (11-05-2019), kypa (11-05-2019), skrasi (11-05-2019), Unregistered (1)

UFO is offline
    Прохождащ
    Не е зададено настроение

UFO е по пътя на славата UFO's Avatar
    Натрупан бонус
    0.00 USD
    Thanks
    0
    Ами аз поглеждам графиката, и някакво вътрешно чувство ми казва накъде ще върви. И в повечето случаи познавам.

12. The Following 3 Users Say Thank You to UFO For This Useful Post:

hanuman (11-05-2019), kypa (11-05-2019), Unregistered (1)

big_shark2 is online now
    Старши дилър
     Geli

big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2's Avatar
    Натрупан бонус
    1,353.89 USD
    Thanks
    557
    Ами аз поглеждам графиката, и някакво вътрешно чувство ми казва накъде ще върви. И в повечето случаи познавам.
    Пробвал ли си да проследиш това вътрешно чувство до какъв рфинансов езултат ще те доведе след 2-3 месеца Това да се довериш на 6-то чувсто не ми звучи много успешно в дългосрочен план , пробвай да изучиш някоя стратегия и в практиката си ще я преработиш по твой избор и модел ...

14. The Following 4 Users Say Thank You to big_shark2 For This Useful Post:

hanuman (11-05-2019), kypa (11-05-2019), skrasi (11-05-2019), Unregistered (1)

hanuman is online now
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Натрупан бонус
    12,711.45 USD
    Thanks
    13,088
    Вътрешното чувство работи много добре,когато го няма стреса и страхът от загубата,когато я няма алчността,тоест както си сега на демо.Но независимо какво ги казва голямата акула и моя милост ти със сигурност ще предпочетеш да заложиш на това чувство и когато си с реални пари, така че това което мога да ти кажа е следното - каквито и съвети да ти дава чувството винаги влизай с 1% риск и слагай стопове.После времето ще покаже работи ли реално или не чувството ти.Само не забравяй че и страха е вътрешно чувство ,също и алчността,приемането на желаното за действителност също е вътрешно чувство.Така че заблудата е лесна за допускане.

16. The Following 5 Users Say Thank You to hanuman For This Useful Post:

big_shark2 (11-05-2019), kypa (11-05-2019), skrasi (11-05-2019), Unregistered (2)

big_shark2 is online now
    Старши дилър
     Geli

Натрупан бонус
    1,353.89 USD
    Thanks
    557
    Quote Originally Posted by hanuman View Post
    Вътрешното чувство работи много добре,когато го няма стреса и страхът от загубата,когато я няма алчността,тоест както си сега на демо.Но независимо какво ги казва голямата акула и моя милост ти със сигурност ще предпочетеш да заложиш на това чувство и когато си с реални пари, така че това което мога да ти кажа е следното - каквито и съвети да ти дава чувството винаги влизай с 1% риск и слагай стопове.После времето ще покаже работи ли реално или не чувството ти.Само не забравяй че и страха е вътрешно чувство ,също и алчността,приемането на желаното за действителност също е вътрешно чувство.Така че заблудата е лесна за допускане.
    Така е, истината е че кой каквото и да говори човек докато не го изпита на свой гръб няма да го проумее. Дано поне колегата се вслуша в съвета ти за вход с риск 1 % и задължителен СТОП - но се съмнявам де , все начинаещ ги пренебрегва тези елементарни правила...

18. The Following 4 Users Say Thank You to big_shark2 For This Useful Post:

Fafa (11-06-2019), hanuman (11-05-2019), kypa (11-05-2019), Unregistered (1)

Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Натрупан бонус
    12,613.53 USD
    Thanks
    8,839
    И не само начинаещите ги пренебрегват тези правила...
    Даже бих казала, че един начинаещ по би се вслушал и изпълнен тъй като все още имат някакви страхове и притеснения.

20. The Following 3 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

hanuman (11-06-2019), Unregistered (2)

+ Reply to Thread
Page 45 of 45 FirstFirst ... 35 43 44 45