+ Reply to Thread
Page 42 of 42 FirstFirst ... 32 40 41 42
Results 411 to 419 of 419
    messi is online now
    Централна банка
    Panas

messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi's Avatar
    Натрупан бонус
    3,450.68 USD
    Thanks
    4,497
    Quote Originally Posted by presptc View Post
    Аз лично, за да не си преча сам, предимно се опитвам да търгувам с роботи. Така поне има кого да обвинявам, но и да дебъгвам.
    Все повече се замислям и аз да си пусна един робот. Всъщност първо трябва да си намеря някой по-читав такъв в мрежата. Защото при този стил на валутния пазар е много трудно да се търгува ръчно. Да не кажа, че е почти невъзможно да се изкара добра печалба.
    Лионел Меси: Когато играеш за най-добрия отбор в света, всичко е много лесно!
    https://messi.com/

2. The Following 4 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

Unregistered (1)

emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    9,348.59 USD
    Thanks
    2,687
    Тоя робот сигурно иска постоянно поддръжка и промяна според пазарната волатилност?
    Вярвай в красотата на мечтите си!

4. The Following 10 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

messi (08-31-2019)

messi is online now
    Централна банка
    Panas

messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi's Avatar
    Натрупан бонус
    3,450.68 USD
    Thanks
    4,497
    Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    Тоя робот сигурно иска постоянно поддръжка и промяна според пазарната волатилност?
    Аз имам предвид такъв робот, който да ми хваща тесните рейнджови движения. Само че пък тогава ще трябва да търгувам с големи обеми и да избягвам силните движения срещу мене. Питах за подходящи роботи тук там, но засега удрям на камък и никой не предлага нищо конкретно. Да платя на сляпо за нещо дето не знам дали е печеливше няма как да стане.
    Лионел Меси: Когато играеш за най-добрия отбор в света, всичко е много лесно!
    https://messi.com/

6. The Following 5 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

emoyambol (08-31-2019)

emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    9,348.59 USD
    Thanks
    2,687
    Quote Originally Posted by messi View Post
    Аз имам предвид такъв робот, който да ми хваща тесните рейнджови движения. Само че пък тогава ще трябва да търгувам с големи обеми и да избягвам силните движения срещу мене. Питах за подходящи роботи тук там, но засега удрям на камък и никой не предлага нищо конкретно. Да платя на сляпо за нещо дето не знам дали е печеливше няма как да стане.
    Ами някои би трябвало да предлагат първо тест и тогава да им платиш или например 30 дни срок за връщане на парите.

8. The Following 5 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

Mateev is offline
    Баннат
    Terinspirasi

Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev's Avatar
    Натрупан бонус
    5,441.48 USD
    Thanks
    1,866
    Като ви гледам колко елементарно разсъждавате, че чак ми става тъжно за вас. Мислите си, че някой току-така ще ви даде истинска печатница за пари, ама ако може тя да е безплатна или в най-лошия случай да има гаранция за връщане на заплатената сума.

Абе хора - не разбрахте ли, че няма безплатен обяд. Или ако го има, то това е някакъв капан. Безплатно е само сиренцето в капана за мишки. Ама знаете ли защо мишките се хващат в капана? Ами защото са прекалено доверчиви - ха-ха ..... Сами си правете аналогията.

Ако си мислите, че 30 дневен тест е достатъчен за окачествяването на някакъв робот, то тогава аз веднага започвам да ги продавам на килограм - ха-ха. Ще им направя и лъскава опаковка - например разкошен сайт, в който да обяснявам на лапнишараните колко велики технологии са вложени в моите роботи - ха-ха ..... В действителност ще влагам в тях случайни стратегии с ясното съзнание, че 50% от роботите ще се провалят по време на едномесечния тест. На тях ще им върна парите, но останалите 50% от роботите случайно ще спечелят и ще останат в ръцете на доверчивите лапнишарани. И с натрупаните лесни пачки ще отида на Малдивите, където ще ям и пия за здравето не несвършващия поток от ниско-компетентни лапнишарани.

ПП: Същото важи и ако тестовете са 3, 6, 9 или 12 месеца. Дори и тогава около 40-45% от роботите ще изглеждат измамно печеливши. Въобще тази логика важи за произволно дълъг период от време. Случайните флуктуации на пазара ще направят част от роботите печеливши, и лапнишараните ще си дават парите на вятъра за такива роботи.
    Last edited by Mateev; 08-31-2019 at 11:06 PM.

10. The Following 5 Users Say Thank You to Mateev For This Useful Post:

Emil Enchev (09-02-2019)

emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

Натрупан бонус
    9,348.59 USD
    Thanks
    2,687
    Quote Originally Posted by mateev View Post
    мислите си, че някой току-така ще ви даде истинска печатница за пари, ама ако може тя да е безплатна или в най-лошия случай да има гаранция за връщане на заплатената сума.
    аз даже въобще не си мисля, че има нещо и платено дето е печатница за пари. :d :d

12. The Following 5 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

Mateev is offline
    Баннат
    Terinspirasi

Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev's Avatar
    Натрупан бонус
    5,441.48 USD
    Thanks
    1,866
    Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    аз даже въобще не си мисля, че има нещо и платено дето е печатница за пари. :d :d
    Печатница за пари може да бъде само и единствено собствения мозък. Ако той е качествен и компетентен, и надхвърля с много средностатистическото ниво, все ще намери начин за бързо и лесно печелене на пари. Именно поради тази причина по света истински успяват по-малко от 1% от хората. Останалите са само пълнеж и живеят само и единствено с цел да поддържат икономиката жива и да наливат богатство в джобовете на този елитен 1%.

14. The Following 5 Users Say Thank You to Mateev For This Useful Post:

Emil Enchev (09-02-2019)

penkares is online now
    Дилър
    Berani

penkares е всеизвестен penkares е всеизвестен penkares е всеизвестен penkares е всеизвестен penkares е всеизвестен penkares е всеизвестен penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    278
    Само и единствено нашият мозък може да ни печата пари,плюс щипка късмет и правилен тайминг на ситуацията или ситуациите,трябва доста блъскане на главата предполагам за да достигнем до успеха и трябва мислене което да е извън стереотипите.Говоря само с предположения понеже все още не съм открил моята печатница,само от личен опит знам че с много информация не става.Има една приказка ''Ако информацията беше отговора всички щяхме да сме милионери с плочки на стомаха",затова за да открием печатницата предполагам трябва съвкупност от бачкане здраво,постояннство,различ но мислене от стадото и късмет!
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Натрупан бонус
    11,822.51 USD
    Thanks
    8,594
    Пари могат да се направят понякога и много бързо... Въпроса е да ги задържим ...удвоим... утроим и т.н. и затова трябва доста" мозък"

17. The Following 2 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

Barbaron (09-09-2019)

+ Reply to Thread
Page 42 of 42 FirstFirst ... 32 40 41 42