+ Reply to Thread
Page 1 of 45 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 450
    disel84 is offline
    Баннат
    Не е зададено настроение

disel84 е отвъд представите disel84 е отвъд представите disel84 е отвъд представите disel84 е отвъд представите disel84 е отвъд представите disel84 е отвъд представите disel84 е отвъд представите disel84 е отвъд представите disel84 е отвъд представите disel84 е отвъд представите disel84 е отвъд представите disel84's Avatar
    Натрупан бонус
    1,564.70 USD
    Thanks
    785

Какво ни пречи да успяваме ! Част 2

Какво ни пречи да успяваме
    Пускам тази тема с идеята да споделим слабите си страни в търговията в какво точно се проявяват и как ни пречат да успеем.

За да започна ще ви кажа една моя слаба черта и тя е че бързо си сменям мнението за пазара и така правя много сделки с малки минуси които се натрупват,и после ме спасява някое силно движение което успея да хвана.Има и още но и вие кажете.

Виж:Какво ни пречи да успяваме

2. The Following User Says Thank You to disel84 For This Useful Post:

AnnaPowell111 (09-04-2018)

todor is offline
    Баннат
    Не е зададено настроение

todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor's Avatar
    Натрупан бонус
    7,895.14 USD
    Thanks
    2,464
    Според мен най голямата пречка е алчността в каквато и степен да се появява в характера на всеки индивид.

jivko78 is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78's Avatar
    Натрупан бонус
    18,123.24 USD
    Thanks
    12,008
    Quote Originally Posted by todor View Post
    Според мен най голямата пречка е алчността в каквато и степен да се появява в характера на всеки индивид.
    алчността в някои случаи може и да ти помогне
    но като цяло наистина повече ще ти навреди

Metko is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Metko е чудесен лъч светлина Metko е чудесен лъч светлина Metko е чудесен лъч светлина Metko е чудесен лъч светлина Metko е чудесен лъч светлина Metko's Avatar
    Натрупан бонус
    1,474.85 USD
    Thanks
    420
    Eй рязан много добре се работи с теб дори не трябва да прелиствам страниците
    Корупцията ни пречи да успяваме а ако въпросът е за форекс липсата на знания

Lubo is offline
    Централна банка
     Geli

Lubo е отвъд представите Lubo е отвъд представите Lubo е отвъд представите Lubo е отвъд представите Lubo е отвъд представите Lubo е отвъд представите Lubo е отвъд представите Lubo е отвъд представите Lubo е отвъд представите Lubo е отвъд представите Lubo е отвъд представите Lubo's Avatar
    Натрупан бонус
    2,923.05 USD
    Thanks
    2,521
    Това е много интересна тема.
    Как да отговоря на основния въпрос?
    Изглежда много неща ми пречат и ще ми
    трябва доста време, за да ги преодолея, защото
    изникват едно по едно.

idimitrov1024 is offline
    Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

idimitrov1024 е по пътя на славата idimitrov1024's Avatar
    Натрупан бонус
    87.90 USD
    Thanks
    1
    за мен отговора е един и той важи навсякъде, не успяваме защото се страхуваме.

8. The Following User Says Thank You to idimitrov1024 For This Useful Post:

Lubo (07-12-2015)

Lubo is offline
    Централна банка
     Geli

Lubo е отвъд представите Lubo е отвъд представите Lubo е отвъд представите Lubo е отвъд представите Lubo е отвъд представите Lubo е отвъд представите Lubo е отвъд представите Lubo е отвъд представите Lubo е отвъд представите Lubo е отвъд представите Lubo е отвъд представите Lubo's Avatar
    Натрупан бонус
    2,923.05 USD
    Thanks
    2,521
    Quote Originally Posted by idimitrov1024 View Post
    за мен отговора е един и той важи навсякъде, не успяваме защото се страхуваме.
    Много вярно. Аз съм чувал, че страхът привлича реални събития, което е
    много неприятно като факт.

kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    28,278.12 USD
    Thanks
    170,598
    страха е защитна реакция на организъма принципно - срещу работи, които усещаме, че са важни и значими, обаче не разбираме как точно и защо работят отделно вече мисловния процес подсъзнателния дето е на базата на асоциации, а не логична последователност

Lubo is offline
    Централна банка
     Geli

Натрупан бонус
    2,923.05 USD
    Thanks
    2,521
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    страха е защитна реакция на организъма принципно - срещу работи, които усещаме, че са важни и значими, обаче не разбираме как точно и защо работят отделно вече мисловния процес подсъзнателния дето е на базата на асоциации, а не логична последователност
    Забелязах, че когато отварям поръчка със страх, че може да съм сгрешил посоката се получава точно
    така - цената тръгва срещу мене със засилка. Когато съм ведър и спокоен, положението се развива в моя полза.

krasi123 is offline
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

krasi123 скоро ще бъде известен krasi123 скоро ще бъде известен krasi123's Avatar
    Натрупан бонус
    930.60 USD
    Thanks
    5
    Quote Originally Posted by Lubo View Post
    Забелязах, че когато отварям поръчка със страх, че може да съм сгрешил посоката се получава точно
    така - цената тръгва срещу мене със засилка. Когато съм ведър и спокоен, положението се развива в моя полза.
    И в един такъв момент бързаш да затвориш позицията си на малка загуба, а след това цената тръгва в посоката, която си очаквал и те обзема яд....в повечето случаи така става като следим постоянно движението...

+ Reply to Thread
Page 1 of 45 1 2 3 11 ... LastLast