+ Reply to Thread
Page 66 of 67 FirstFirst ... 16 56 64 65 66 67 LastLast
Results 651 to 660 of 663

Thread: Търговия с акции!

Zagorka is offline
    Дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka's Avatar
    Натрупан бонус
    1,191.29 USD
    Thanks
    130
    Добър ден!
    Днес прочетох, че Micron Tech прогнозират спад в приходите си. Аз тях ги следя и съм си отбелязал двоен връх при тяхните акции и низходящ канал. След тази новина верояно цената ще продължи по канала надолу.

Ето я и графиката, има ги и при нашия брокер Инстафорекс под #MU

2. The Following 3 Users Say Thank You to Zagorka For This Useful Post:

Draco (10-03-2019), kypa (10-03-2019), penkares (09-27-2019)

Zagorka is offline
    Дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka's Avatar
    Натрупан бонус
    1,191.29 USD
    Thanks
    130
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    ниет.
    фалита е част от далаверата. по-скоро търгуваните обеми може да се увеличат (неколкократно) отколкото някой да реши да ги махне от борсата.
    за пример льохман брадърс от преди 10-11 години.
    предполагам за надолу са обемите големите, за нагоре няма никой. и в един момент ликвидност няма. познай какво става.
    бих се изненадал, ако някой напира да купува. да не мисли, че ще спечели нещо от фалита? аз се съмнявам. тези cfd акции на онлайн трейдърите са последната глуха. даже ме съмнява, че самолетите им са техни, на томас кук, може да са още в лизинг и производителя да си ги прибере и не само това, ами да поиска от продажбата на активи да си покрие целия лизинг.

4. The Following 6 Users Say Thank You to Zagorka For This Useful Post:

Draco (Yesterday), kypa (10-03-2019), Unregistered (4)

gambletrade is online now
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Натрупан бонус
    3,392.91 USD
    Thanks
    1,857
    Quote Originally Posted by Zagorka View Post
    предполагам за надолу са обемите големите, за нагоре няма никой. и в един момент ликвидност няма. познай какво става.
    бих се изненадал, ако някой напира да купува. да не мисли, че ще спечели нещо от фалита? аз се съмнявам. тези cfd акции на онлайн трейдърите са последната глуха. даже ме съмнява, че самолетите им са техни, на томас кук, може да са още в лизинг и производителя да си ги прибере и не само това, ами да поиска от продажбата на активи да си покрие целия лизинг.
    Неква манджа с грозде си описал тука Нерде акции, нерде самолети. Нали знаеш кво е шорт на акции? Вземаш назаем акции, за да ги продадеш, щото мислиш, че цената им ше пада и ше ги купиш по-йовтинко, та да си върнеш заема. Е, ако са истински акции кеша си остава за теб при спирането на търговията, а истинският собственик на акциите пие една студена. При ЦеФеДе-тата е същото. Все пак акциите са базовия актив /това ако брокера играе по правилата, т.е ако ти искаш да търгуваш цефеде на определена акция, брокера или негов клиент трябва да притежава съответния брой акции. Последните години нещата се изпедепцаха и брокерята не покриват цефедетата с реални акции, обаче принципа е същия./ Ако си шортил цефедета би трябвало да ти платят профит до цената на спиране на търговията. Всичко друго е измама.
    btw, ти помниш ли Enron? Аз имах късмета да съм къс там при фалита им и бая захлебих, та от първо лице те светвам за тия неща

6. The Following 8 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

Draco (Yesterday), kypa (10-03-2019), Unregistered (5), Zagorka (09-30-2019)

Zagorka is offline
    Дилър
    Не е зададено настроение

Натрупан бонус
    1,191.29 USD
    Thanks
    130
    Quote Originally Posted by undefined View Post
    btw, ти помниш ли Enron? Аз имах късмета да съм къс там при фалита им и бая захлебих, та от първо лице те светвам за тия неща
    Помня ги, да, и Енрон и Лемън около кризата. Но реално не съм ги търгувал акциите им ( цеефдетата ). Мисълта ми е, че борсата е в пълното си право да ги делиства акциите след фалит.
    Интересно ми беше и на мен да знам реално какво се случва в такъв сценарий на фалит на компания при цеефдетата.

8. The Following 3 Users Say Thank You to Zagorka For This Useful Post:

Draco (Yesterday), kypa (10-03-2019), Unregistered (1)

Draco is offline
    Прохождащ
    Mengintai

Draco скоро ще бъде известен Draco's Avatar
    Натрупан бонус
    99.09 USD
    Thanks
    15
    Апъл е на повратен момент. Сега или никога. Пропадане под подкрепата отваря голям потенциал за надолу.
    Last edited by Draco; 10-03-2019 at 04:29 PM.

10. The Following 3 Users Say Thank You to Draco For This Useful Post:

jssj (10-03-2019), kypa (10-03-2019), Zagorka (10-03-2019)

Zagorka is offline
    Дилър
    Не е зададено настроение

Натрупан бонус
    1,191.29 USD
    Thanks
    130
    При Ябълката положението наистина е на кантар и то не само при акциите им, а и при продуктовата им гама. Цените им вече са прекалено високи, дори и за американския пазар.

Сега аз следя акциите на Уникредит, и там положението стана интересно. Цената днес удари подкрепа около $10 и рикошира. Последно време цената пада, първо заради една H&S, после спада продължи заради негативните данни от ЕС и новото сваляне на лихвата от страна на ЕЦБ. Сега ми е интересно да видя дали ще има пробив на $10 или не.
    Точно това понижение на лихвата още повече ме спира да купя акции. Пък и в Италия положението ама хич не е розово.

12. The Following User Says Thank You to Zagorka For This Useful Post:

Draco (10-10-2019)

Zagorka is offline
    Дилър
    Не е зададено настроение

Натрупан бонус
    1,191.29 USD
    Thanks
    130
    Уникредита тръгнаха нагоре, но вече има 2 по-ниски върха, явно трябва да внимаваме с дългите.

14. The Following User Says Thank You to Zagorka For This Useful Post:

Draco (10-10-2019)

Zagorka is offline
    Дилър
    Не е зададено настроение

Натрупан бонус
    1,191.29 USD
    Thanks
    130
    Мишлена го следя и сега пак тръгна надолу. Падне ли около $$89-$90 пак ще активирам една покупка.

16. The Following 2 Users Say Thank You to Zagorka For This Useful Post:

Draco (Yesterday), penkares (10-09-2019)

penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    1,414.73 USD
    Thanks
    439
    Язе съм в суинг при Куалком ентри 74.78 затвори 50 стинки надоле сле новините които дойдоха от чайна дийла ии незнам дано нема голем гап даун!
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

18. The Following 3 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

Draco (10-10-2019), kypa (Yesterday), Zagorka (10-10-2019)

Draco is offline
    Прохождащ
    Mengintai

Draco скоро ще бъде известен Draco's Avatar
    Натрупан бонус
    99.09 USD
    Thanks
    15
    Имаме пробив при Апъл. Лично мен ме хвана неподготвен и от грешната страна

20. The Following 2 Users Say Thank You to Draco For This Useful Post:

kypa (Yesterday), penkares (10-10-2019)

+ Reply to Thread