+ Reply to Thread
Page 1 of 46 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 455

Thread: Търговия с акции!

Баннат
    Не е зададено настроение

disel84 е отвъд представите disel84 е отвъд представите disel84 е отвъд представите disel84 е отвъд представите disel84 е отвъд представите disel84 е отвъд представите disel84 е отвъд представите disel84 е отвъд представите disel84 е отвъд представите disel84 е отвъд представите disel84 е отвъд представите disel84's Avatar
    Натрупан бонус
    1,564.70 USD
    Thanks
    785

Търговия с акции!

В темата може да споделите дали търгувате акции, на кои компании и какви са ви очакванията за тях!

Централна банка
    Lembut

mysoul е радост за учите mysoul е радост за учите mysoul е радост за учите mysoul е радост за учите mysoul е радост за учите mysoul е радост за учите mysoul е радост за учите mysoul's Avatar
    Натрупан бонус
    8,340.02 USD
    Thanks
    42
    Ето нещо интересно от самия Бъфет: Бъфет за кризата в Украйна: Време е да се купуват акции...
    http://www.dnevnik.bg/biznes/2014/03...f=breakingnews

Централна банка
    Lembut

mysoul е радост за учите mysoul е радост за учите mysoul е радост за учите mysoul е радост за учите mysoul е радост за учите mysoul е радост за учите mysoul е радост за учите mysoul's Avatar
    Натрупан бонус
    8,340.02 USD
    Thanks
    42
    ЦСКА пуска 3 млн. акции...От ЦСКА разясниха механизма, по който всеки желаещ може да закупи акции на "червения" клуб. Цената на една акция е 3 лева, като минималният пакет акции съдържа 10 броя
    Last edited by mysoul; 03-06-2014 at 09:11 PM.

Централна банка
    Не е зададено настроение

masta е отвъд представите masta е отвъд представите masta е отвъд представите masta е отвъд представите masta е отвъд представите masta е отвъд представите masta е отвъд представите masta е отвъд представите masta е отвъд представите masta е отвъд представите masta е отвъд представите masta's Avatar
    Натрупан бонус
    10,873.65 USD
    Thanks
    6,324
    Quote Originally Posted by mysoul View Post
    ЦСКА пуска 3 млн. акции – вижте условията...От ЦСКА разясниха механизма, по който всеки желаещ може да закупи акции на "червения" клуб. Цената на една акция е 3 лева, като минималният пакет акции съдържа 10 броя
    Уха Лупи-крадеца пак е стъкмил схема да прибере десетина милиончета от балъците..................
    .....................................

Централна банка
    Lembut

Натрупан бонус
    8,340.02 USD
    Thanks
    42
    Quote Originally Posted by masta View Post
    Уха Лупи-крадеца пак е стъкмил схема да прибере десетина милиончета от балъците..................
    .....................................
    И аз не бих купил от тях, защото доколкото знам не са никак в добро финансово състояние...

Централна банка
    Sibuk

драгата има блестящо бъдеще драгата има блестящо бъдеще драгата има блестящо бъдеще драгата има блестящо бъдеще драгата има блестящо бъдеще драгата има блестящо бъдеще драгата има блестящо бъдеще драгата има блестящо бъдеще драгата има блестящо бъдеще драгата има блестящо бъдеще драгата има блестящо бъдеще драгата's Avatar
    Натрупан бонус
    1,949.55 USD
    Thanks
    4,410
    Quote Originally Posted by mysoul View Post
    И аз не бих купил от тях, защото доколкото знам не са никак в добро финансово състояние...
    Ем то нали трябва да се купят, че да станат в добро финансово състояние......
    някой веднъж беше ми казал, че времето е като чук който винаги е смазвал! пътя е показвал дълъг или кратък, дори в гъстата мъгла служи за проблясък!
    прайх всяка усмивка на любима, всяка китка на градина, всяка п*тка на богиня! но откакто огъня замина и утихна в пепел, при всяка една възможност прая п*тка на робиня!
    добре дошъл...ела, последвай ме....по пътя крив през лабиринта тъмен...на прав път бил съм кривнал съм, а сега и следвай ме по баира стръмен!..и ако тряа да съм честен, за всеки пик тряа да ми давате минимум петстин!!...

и нека смисъла в живота ми да бъде да ги движа тия всичките!...и нека мишките плетът интрижките аз сгъвам книжките, да гледат на гърба на блузата ми нижките!..
    каквото е било е било, посоката е винаги нагоре!.....пътя ми е винаги напред, а зад мене всичко чупи се!
    няма нищо случайно, ситoaции навързани!....как трябва да има и за теб, щом те няма вечно никъде?!?

напред и само нагоре.......или надолу ?!?

Централна банка
    Lembut

Натрупан бонус
    8,340.02 USD
    Thanks
    42
    Тук май се отваря една ниша за покупки...Сривът на руските борси отваря добри възможности за инвеститорите
    Пазарът вече е много по-евтин отпреди кризата, смята експерт

Централна банка
    Lembut

Натрупан бонус
    8,340.02 USD
    Thanks
    42
    Карол Капитал Мениджмънт: Фондовият пазар в Украйна е формирал дъното си...Въпреки политическите сътресения в страната има условия за започване на нов възходящ тренд на борсата, смятат анализаторите на Управляващото дружество

Централна банка
    Lembut

Натрупан бонус
    8,340.02 USD
    Thanks
    42
    Аз не виждам след такива загуби кой ще купи тези акции...ЦСКА АД отчита загуба от над 3 млн. лв. за 2012 г. спрямо отрицателен финансов резултат от над 22 млн. лв. за година по-рано

Централна банка
    Yeehaw

tretipip е радост за учите tretipip е радост за учите tretipip е радост за учите tretipip е радост за учите tretipip е радост за учите tretipip е радост за учите tretipip е радост за учите tretipip е радост за учите tretipip's Avatar
    Натрупан бонус
    5,413.75 USD
    Thanks
    229
    Аз не виждам след такива загуби кой ще купи тези акции...ЦСКА АД отчита загуба от над 3 млн. лв. за 2012 г. спрямо отрицателен финансов резултат от над 22 млн. лв. за година по-рано
    Е те нали го правят, за да си покрият загубите. Феновете ще им купят акциите най-вероятно, то няма кой друг де.

+ Reply to Thread
Page 1 of 46 1 2 3 11 ... LastLast

Tags for this Thread