Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit
+ Reply to Thread
Page 25 of 25 FirstFirst ... 15 23 24 25
Results 241 to 246 of 246

Thread: Проблем с MT4 и индикатори

Дилър
    Semilir

Divergence е незавървено бижу Divergence е незавървено бижу Divergence е незавървено бижу Divergence's Avatar
    Натрупан бонус
    158.46 USD
    Thanks
    390
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    На колегата ДиверГенчо туй може да се стори интересно:
    форехсЪфактори.кон/showthread.php?t=568595
    (ФорумЪТ цензурира линковете на конКУРенцията обикновено и името трябва ръчно да се пише).
    Коледа иде все пак, РЕДно е да турим по някоя и друга коледна елха на графиките.
    Не само че е интересно, ами е и много полезно! Освен това изглежда професионално и красиво! Обаче... В основата на моя стил на работа е простотата. В съвременния форекс, трябва да се бориш или със свръх модерни технологии или със свръх прости методи. На мен повече ми допада вторият вариант. Не обичам да си товаря главата с прекалено много информация, защото ми пречи да бъда рационален. Новини не следя и гледам да не търгувам по това време. Не съм краен привърженик нито на РА, нито на индикаторите, но смятам че те облекчават работата ми и ги използвам. Гледам да не са повече от два Горе-долу моята философия е, че от пазара трабва и МОЖЕ буквално да се краде. Малко е грубо, но такъв е бизнеса ...

2. <a href="">Форекс портал</a>
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    19880.43 USD
    Thanks
    123,198
    Я виж тогаз туЙ:
    http://forex-warez.com/Free Download...Trading Chaos/
    дали ще ти допадне.
    Ама то иска четене и няколко месеца да се киризят графиките по таз технология. Не идва веднага ефекта.
    И да си измислиш сам малко филтри, че много камшици има на първите входови.

4. The Following User Says Thank You to kypa For This Useful Post:

Divergence (12-03-2016)

Дилър
    Semilir

Divergence е незавървено бижу Divergence е незавървено бижу Divergence е незавървено бижу Divergence's Avatar
    Натрупан бонус
    158.46 USD
    Thanks
    390
    Quote Originally Posted by daniwin View Post
    винаги се намира решение когато се търси в правилната посока
    а знаеш ли от къде индикатора черпи данните
    Не знам какъв му е алгоритъма. При мен има спомагателна роля за задържане на позиция в +.

----------

Не се отваря тоя линк, Кура (ама страшен ник имаш... )

Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    19880.43 USD
    Thanks
    123,198
    Я пробвай тоз:
    http://forex-warez.com/Free%20Downlo...ading%20Chaos/
    На компютър с УЙндоз ли си?

Туй е "kypa", съкратено от "skype". Ти мръсник такъз какво си помисли, че съм написал?

Дилър
    Semilir

Натрупан бонус
    158.46 USD
    Thanks
    390
    Аз мислех че е спатия, пика, каро, купа Полезни неща пише Бил Уилямс. Чел съм някои работи преди време... Наистина може да се вземе много от неговата философия! А моята е, че човек се учи да търгува най-вече сам! Та ако ще да е на принципа "проба-грешка"...

8. Bitcoin
    Централна банка
    Berani

nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982's Avatar
    Натрупан бонус
    6006.15 USD
    Thanks
    13,615
    колеги , имам един малък проблем
    ако някой може да помогне .
    имах 2 потребителски профила на лаптопа , днес направих още 4 и нещо стана много бавен компа .
    платформата яко цикли , дали това е от тези профили . .
    когато съм във единия профил , другите товарят ли по някакъв начин компа или. .. . .

+ Reply to Thread
Page 25 of 25 FirstFirst ... 15 23 24 25