Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit
+ Reply to Thread
Page 15 of 15 FirstFirst ... 5 13 14 15
Results 141 to 145 of 145

Thread: Депозит в Netteler

Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    20485.18 USD
    Thanks
    126,530
    Той бачо Сакстен трябва да дава линка или да праща по пощата, не на него да му дават/пращат.
    Самото пращане е лесно, въпроса е да се избере такъв метод, че да потвърждава обективно изпълнението от страна на продавача и да елиминира възможността за злоупотреба от страна на купувача.

2. FB
  3. The Following 2 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

batDancho (09-13-2017), borkooo_pz (09-13-2017)

Централна банка
    Polos

batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho's Avatar
    Натрупан бонус
    2343.28 USD
    Thanks
    432
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    Той бачо Сакстен трябва да дава линка или да праща по пощата, не на него да му дават/пращат.
    Самото пращане е лесно, въпроса е да се избере такъв метод, че да потвърждава обективно изпълнението от страна на продавача и да елиминира възможността за злоупотреба от страна на купувача.
    Има такъв метод, разработен от Пейпала. Досега четири пъти съм попадал на измамници и във всички случаи
    съм си връщал парите, даже един път избачках едни китайци без да искам . . .

5. The Following 2 Users Say Thank You to batDancho For This Useful Post:

borkooo_pz (09-13-2017), kypa (09-14-2017)

Централна банка
    Halus

saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten's Avatar
    Натрупан бонус
    2865.60 USD
    Thanks
    402
    Quote Originally Posted by borkooo_pz View Post
    Да,като ми каза и направо онемях ,и то в акции .... ,А не е човек който парадира,толкова е еродиран и скромен .
    Сподели ,че изобщо форекса не е за него ,и сигурно е щял да загуби два пъти повече .
    И той не може да си го обясни .
    Но[COLOR="Silver"]
    )
    Хе -Хе борето ми то и аз съм така.
    Макар че от директната търговия с форекс съм печелил от време на време ,но ако се замисля форекса ми води по точки
    Та думата ми е за твоя човек
    Да му кажеш да не се притеснява и че от стратегии програмки и системи се печели повече
    Най вече защото друг си троши нервите и това не си ти

Прочее при акциите все още тука там има следи от ярко изразени трендове а при форекса отдавна вече не е така
    Пълен хаос и неразбирателство и онова дето го пише в книгите отдавна не расте по нивите
    Last edited by saxsten; 09-13-2017 at 10:56 PM.
    Форекса е финансово оръжие за масово поразяване

7. The Following 3 Users Say Thank You to saxsten For This Useful Post:

batDancho (09-16-2017), borkooo_pz (09-14-2017), kypa (09-14-2017)

Маркет мейкър
    Bahagia

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Натрупан бонус
    2440.59 USD
    Thanks
    16,848
    Вярно е така при форекса.
    Вече всичко е толкова "нагласено " ,контролирано ,че чак е очевадно

----------

Та думата ми е за твоя човек
    Да му кажеш да не се притеснява и че от стратегии програмки и системи се печели повече
    Най вече защото друг си троши нервите и това не си ти
    О ,той отдавна го е разбрал това
    Щом има три фирми за разни такива разработки .......
    И са с доста солиден оборот.
    Той естествено не говори за тях ,но като се поразрових и видях
    Но е толкова земен ,рядко се срещат вече хора като него

9. The Following User Says Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

kypa (09-14-2017)

10. <a href="https://www.instaforex.com/company_news">Форекс портал</a>
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    20485.18 USD
    Thanks
    126,530
    Според мене туй се получава щот основните схеми не са на форехсь сега, ами на други някои пазари. Покрай 2008 примерно валутите трябва да са били по- в центъра на схемите.

12. The Following User Says Thank You to kypa For This Useful Post:

borkooo_pz (09-14-2017)

+ Reply to Thread
Page 15 of 15 FirstFirst ... 5 13 14 15