Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit
+ Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 17 of 17

Thread: Спредове от 0.6 пипса

Централна банка
    Berani

nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982's Avatar
    Натрупан бонус
    6006.15 USD
    Thanks
    13,567
    Quote Originally Posted by borkooo_pz View Post
    никога не съм го заглеждала пък това
    но паунда ще се качва през повечето валути.... ,така поне си мисля
    дано . .,

2. Lamborghini
  3. The Following User Says Thank You to nikolay_diankov_1982 For This Useful Post:

borkooo_pz (06-12-2017)

Прохождащ
    Не е зададено настроение

TrustBrokerGroup е недостатъчно известен TrustBrokerGroup's Avatar
    Натрупан бонус
    2.25 USD
    Thanks
    0
    В петък преди да затрорят банките, спредовете се качват, и не е възможно да отвори позиция, защото маркета е затворен. Банките оставят спредовете много високи до неделя вечерта. Ако желаете в петък вечерта можете да сравните спредовете на други брокери като например Оанда, които също оставят много високи спредове за уикенда. На този линк в петък вечерта към 23:05 можете да сравните спредовете на други брокери, макар че това няма много голямо значение, защото не може да се отвори каквото и да е позиция.
    Между понеделник и петък от сутрин до вечер спредовете са 0.6/0.8. Не препоръчваме да се оперира, когато се сменя времето, или когато влиза маркета в Сидни, защото също има разлика в спредовете и е нормално за всичките брокери, а и освен това има rollover.
    Препоръчваме да се опитва демо или реална сметка през седмицата, за да проверите горе написаните данни.

Ако се нуждаете от помощ, искаме да Ви уведомим, че имаме на разположение квалитетен персонал говорещ български език.

Anne Wagner
    Account Manager
    Trust Broker Group
    www.trustbrokergroup.com

----------

В рамките на 24 часа каним всички да пробват нашите демо и реални акаунти с фиксирани спредове.

Anne Wagner
    Account Manager
    Trust Broker Group
    www.trustbrokergroup.com

5. The Following User Says Thank You to TrustBrokerGroup For This Useful Post:

nikolay_diankov_1982 (06-13-2017)

Централна банка
    Berani

nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982's Avatar
    Натрупан бонус
    6006.15 USD
    Thanks
    13,567
    много високи спредове държите вечер , снощи ги следих до 1.00 часа не паднаха ., .,

----------

иначе през деня нямате равни със спреда , но вечерно време към 00.00 часа трябва да се махат стоповете и да не се отаварят позиции . . . .
    без значение дали е петък вечер или понеделник май винаги доста се разширява спреда

----------

само още не съм забелязъл как е положението по новини .,

Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    3632.72 USD
    Thanks
    7,805
    Quote Originally Posted by nikolay_diankov_1982 View Post
    много високи спредове държите вечер , снощи ги следих до 1.00 часа не паднаха ., .,

----------

иначе през деня нямате равни със спреда , но вечерно време към 00.00 часа трябва да се махат стоповете и да не се отаварят позиции . . . .
    без значение дали е петък вечер или понеделник май винаги доста се разширява спреда

----------

само още не съм забелязъл как е положението по новини .,
    Поне по изборите във Великобритания на демото поне почти не мръдна спреда. Дали винаги е така не знам. Аз за сега ги оставих наблюденията за по-късно

8. The Following User Says Thank You to minkov For This Useful Post:

nikolay_diankov_1982 (06-13-2017)

Централна банка
    Berani

Натрупан бонус
    6006.15 USD
    Thanks
    13,567
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    Поне по изборите във Великобритания на демото поне почти не мръдна спреда. Дали винаги е така не знам. Аз за сега ги оставих наблюденията за по-късно
    кофти че всяка вечер ги вдигат като на Бенча , аз поради тази причина ги смених че ми беше писнало да ми взимат по някой стоп във 00.00 часа и после да ми стигне таргетите . .

----------

TrustBrokerGroup : класирането на състезанието кога се актуализира - веднъж дневно или... ? ,

Прохождащ
    Не е зададено настроение

Натрупан бонус
    2.25 USD
    Thanks
    0
    Както коментирахме вчера спредовете на всички брокери и банки спредовете се побъркват между 23 часа и 01 часа. Както знаете работим върху нашите спредове да са фиксирани. Всички дни можете да оперирате с ниски спредове, нулев swap, без комисионна и бонус от 30%. Нито един брокер не съветва да се оперира между 23 и 1 през ноща, заради промяната. Петък вечер преди затварянето всички банки качват спредовете, но тогава не могат да се отворят позиции, защото маркета е затворен и ние не можем да сменим това. Така е с всички брокери STP/ECN.

Класирането за състезанието се актуализара два пъти дневно, сутрин и вечер.

Anne Wagner
    Account Manager
    Trust Broker Group
    www.trustbrokergroup.com

11. <a href="http://www.mt5.com/forex_humor">Форекс портал</a>
    Прохождащ
    Не е зададено настроение

Натрупан бонус
    2.25 USD
    Thanks
    0