Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit
+ Reply to Thread
Page 50 of 55 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 ... LastLast
Results 491 to 500 of 546

Thread: Въпроси към Администратора

Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    884
    Quote Originally Posted by Spekulanta View Post
    privelege
    Здравей началник , и за много години
    Искам да попитам на руския форум има игра с дядо мразовци и снежанки
    А тук на нашия няма
    Или в скоро време ще има ли и във нашия форум подобна игра ?
    Едва на пролет или лятото може да помислим за нова игра...

2. FxCopy
    Форекс гуру
     Geli

Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa's Avatar
    Натрупан бонус
    1141.51 USD
    Thanks
    1,951
    Поздравления за бързата реакция със забраната за размяна на криптовалути във форума. Вече риска някой да бъде измамен по този начин е намален.

4. The Following 3 Users Say Thank You to Kamenitsa For This Useful Post:

lyubo (01-09-2018), nikolay_diankov_1982 (01-08-2018), Spekulanta (01-09-2018)

Старши дилър
    Berani

Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977's Avatar
    Натрупан бонус
    800.56 USD
    Thanks
    1,136
    здравей администраторе!!!искам да попитам къде да гледам колко остава до възможност за теглене?гледах за биткойна и ми пише че минималното е 0.01 а аз съм бил в момента на -0.0177 но не мога да сметна в пари какво означава.бих бил благодарен за информация!и другият ми въпрос е с тези карти как става номера ?таксите от къде се теглят ?колко са таксите ?едно време имаше цена 35 долара ако не бъркам а сега гледам 5 или нещо подобно .малко разяснения да напишете .благодаря отново !

Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    884
    Quote Originally Posted by Alex1977 View Post
    здравей администраторе!!!искам да попитам къде да гледам колко остава до възможност за теглене?гледах за биткойна и ми пише че минималното е 0.01 а аз съм бил в момента на -0.0177 но не мога да сметна в пари какво означава.бих бил благодарен за информация!и другият ми въпрос е с тези карти как става номера ?таксите от къде се теглят ?колко са таксите ?едно време имаше цена 35 долара ако не бъркам а сега гледам 5 или нещо подобно .малко разяснения да напишете .благодаря отново !
    Най-вероятно нямаш право да теглиш в биткойни, ако не си направил депозит чрез тях.
    Относно картите. Таксата за издаване се издърпва от търговската сметка и едва тогава се издава картата, т.е. трябва да имаш налични средствата по нея. За картите на платежните системи, те се издават директно от тях и отново трябва да имаш налични средства в портфейла.
    Таксите са различни, описани са към всяка една карта. Колко е таксата за издаване, месечна такса обслужване, плащане на ПОС, годишни такси за поддръжка и т.н. може да провериш на сайта.

7. The Following User Says Thank You to privelege For This Useful Post:

lyubo (01-13-2018)

Старши дилър
    Berani

Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977's Avatar
    Натрупан бонус
    800.56 USD
    Thanks
    1,136
    Quote Originally Posted by privelege View Post
    Най-вероятно нямаш право да теглиш в биткойни, ако не си направил депозит чрез тях.
    Относно картите. Таксата за издаване се издърпва от търговската сметка и едва тогава се издава картата, т.е. трябва да имаш налични средствата по нея. За картите на платежните системи, те се издават директно от тях и отново трябва да имаш налични средства в портфейла.
    Таксите са различни, описани са към всяка една карта. Колко е таксата за издаване, месечна такса обслужване, плащане на ПОС, годишни такси за поддръжка и т.н. може да провериш на сайта.
    о не вече съм теглил един път и то биткойни към бит портфейл!!сметката е в долари после има прибавени и от форума .

Администратор
    Mengintai

Thanks
    884
    Quote Originally Posted by Alex1977 View Post
    о не вече съм теглил един път и то биткойни към бит портфейл!!сметката е в долари после има прибавени и от форума .
    Свържи се с колегите от живия чат на уебсайта на Инстафорекс, за да ти дадат точен и детайлен отговор. Тегленето зависи от последно използваната платежна система за депозит. Ако няма такъв по сметката се използва само една, по избор.
    Ако пък са постъпили няколко депозита по сметката от различни платежни системи се тегли на принципа на пропорционалността.

10. The Following 2 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

Alex1977 (01-13-2018), lyubo (01-13-2018)

Централна банка
    Polos

Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp's Avatar
    Натрупан бонус
    6154.61 USD
    Thanks
    13,030
    Привилидж, нормално ли е във форума, и то на фона на българското знаме, да се мъдри подобна изключителна неграмотност и незнание? Пък да не говорим, че няма нищо общо с българския език.

http://bulgaria-forex.com/showthread...=1#post1738815

П.П. Поне 10 човека му казахме, че има правописна грешка в ника. Той го изтипоса и на фона на българското знаме.

12. The Following 3 Users Say Thank You to Skp For This Useful Post:

Alex1977 (01-15-2018), borkooo_pz (01-14-2018), nikolay_diankov_1982 (01-14-2018)

Централна банка
    Bahagia

Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68's Avatar
    Натрупан бонус
    2986.76 USD
    Thanks
    5,838
    Абе шефе, що така махнахте копченцето за новите мнения ................ отваряте ни повече работа
    Безплатен обяд няма!

Централна банка
    Polos

Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp's Avatar
    Натрупан бонус
    6154.61 USD
    Thanks
    13,030
    Quote Originally Posted by Happy68 View Post
    Абе шефе, що така махнахте копченцето за новите мнения ................ отваряте ни повече работа
    Там си е ,Хепи, с падащо меню вече. Изчисти бисквитките. Но може и от МУРзилката, да е.

15. The Following User Says Thank You to Skp For This Useful Post:

Happy68 (01-15-2018)

16. <a href="http://www.mt5.com/forex_humor">Форекс портал</a>
    Централна банка
    Bahagia

Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68's Avatar
    Натрупан бонус
    2986.76 USD
    Thanks
    5,838
    Quote Originally Posted by Skp View Post
    Там си е ,Хепи, с падащо меню вече. Изчисти бисквитките. Но може и от МУРзилката, да е.
    аз все забравям как се прави това .... а пък иначе съм на firefox - това муРзилка ли е? .. малиййй, ужасна съм .... няма да ми се сърдите, че все питам ... това е положението
    Безплатен обяд няма!

+ Reply to Thread
Page 50 of 55 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 ... LastLast