Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit
+ Reply to Thread
Page 8 of 8 FirstFirst ... 6 7 8
Results 71 to 74 of 74

Thread: Интрадневна търговия на основни валутни двойки, безиндикаторна, ПА

Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    3632.72 USD
    Thanks
    7,830
    Quote Originally Posted by privelege View Post
    Проблемът е, че не постави стопове или не ги затвори, когато имаха най-голяма загуба.
    Както и да е, и аз днес се разочаровах, на -5% от сметката съм и спирам с трейдинга.
    На ранда стопове не ползвам. Паунд/ австралиец беше без стоп (оставих го да го мисля сутринта, от къде да ми дойде на акъла, че нощес такива работи ще се случват. Не че се иправдавам, голяма грешка си беше), всички останали поръки си имаха стопове, даже някои са затворени по тези стопове

2. FxCopy
    Централна банка
    Berani

nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982's Avatar
    Натрупан бонус
    6006.15 USD
    Thanks
    13,615
    Quote Originally Posted by privelege View Post
    Проблемът е, че не постави стопове или не ги затвори, когато имаха най-голяма загуба.
    Както и да е, и аз днес се разочаровах, на -5% от сметката съм и спирам с трейдинга.
    явно скалпа днес е бил неуспешен , аз днес не търгувам паунда - оставил съм го за понеделник ., ,.

Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    3632.72 USD
    Thanks
    7,830
    ми то в момента не е много за търгуване, даже хич не е

5. <a href="http://www.mt5.com/">Форекс портал</a>
    Централна банка
    Berani

nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982's Avatar
    Натрупан бонус
    6006.15 USD
    Thanks
    13,615
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    ми то в момента не е много за търгуване, даже хич не е
    забелязах , отнесох и аз днес няколко стопа на долара .,

+ Reply to Thread
Page 8 of 8 FirstFirst ... 6 7 8