Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit

View Poll Results: За или против индикаторите?

Voters
23. You may not vote on this poll
  • За

19 82.61%
  • Против

4 17.39%
+ Reply to Thread
Page 18 of 19 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 LastLast
Results 171 to 180 of 187

Thread: За или против индикаторите?

Централна банка
    Licik

pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo's Avatar
    Натрупан бонус
    8766.85 USD
    Thanks
    5,039
    Аз много стриктно следя своите индикатори от форума
    Дават ми сигнали които в определени периоди достигат до 90% успеваемост.

2. <a href="http://www.mt5.com/">Форекс портал</a>
  3. The Following User Says Thank You to pablo For This Useful Post:

kypa (07-16-2017)

Баннат
    Не е зададено настроение

aaangelll е отвъд представите aaangelll е отвъд представите aaangelll е отвъд представите aaangelll е отвъд представите aaangelll е отвъд представите aaangelll е отвъд представите aaangelll е отвъд представите aaangelll е отвъд представите aaangelll е отвъд представите aaangelll е отвъд представите aaangelll е отвъд представите aaangelll's Avatar
    Натрупан бонус
    595.76 USD
    Thanks
    1,960
    Quote Originally Posted by pablo View Post
    светни ме и аз да знам за какво да гледам във форума

5. The Following User Says Thank You to aaangelll For This Useful Post:

kypa (07-16-2017)

Централна банка
    Polos

Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp's Avatar
    Натрупан бонус
    6154.61 USD
    Thanks
    13,030
    Quote Originally Posted by aaangelll View Post
    светни ме и аз да знам за какво да гледам във форума
    Ми виж кой от неделя сутринта, е нацвъкал жлъч из форума, и се сети сам.

7. The Following User Says Thank You to Skp For This Useful Post:

kypa (07-16-2017)

Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Натрупан бонус
    11007.25 USD
    Thanks
    6,025
    Аз продължавам да си ползвам индикатори,във стратегии естествено ,не поединично,макар че понякога ме обхващат съмнения в ефикасността им.

9. The Following User Says Thank You to hanuman For This Useful Post:

kypa (07-16-2017)

Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Натрупан бонус
    8902.19 USD
    Thanks
    6,449
    Аз също когато имам някакво съмнение по стратегия поглеждам и някои индикатор

11. The Following User Says Thank You to Fafa For This Useful Post:

kypa (07-16-2017)

Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    19880.43 USD
    Thanks
    123,198
    Язе си ползвам два-три редовно, плюс самата графика под формата на свещи което също може да се брои за индикатор. Отделно моя собствен.
    Пък ако не съм сигурен в някоя ситуация или изчаквам още малко да се доразвие, или отварям с половин обем. Някой път и двете, ако и след изчакването пак не съм чак толкоз сигурен.

Дилър
    Terinspirasi

Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev's Avatar
    Натрупан бонус
    1280.53 USD
    Thanks
    530
    Quote Originally Posted by pablo View Post

И какво разбираш под думичката "успеваемост" или те е срам да си признаеш истината ......

По начало понятието "сигнал" в смисъла, който влагате, НИЩО НЕ ОЗНАЧАВА !!! Понятието е подобно на локумите, които се разтягат от метеоролозите - "ще е слънчево, но на места ще вали". И ние започваме да хвърляме боб слънчево ли ще е или ще вали. И то все едно от двете се случва, и метеоролога започва да се хвали, че е познал.

Та същото е и със сигналите - той курса си върви както нагоре, така и надолу, и каквото и да се случи с него след сигнала, започвате да се хвалите, че сигнала е познал.
    А когато си видите акаунта, веднага осъзнавате горчивата истина, но не смеете да го кажете в публичното пространство.

Та искам да кажа, че 99.9999999999% от сигналите не работят, или пък дават двусмислена информация, недостатъчна за оформянето на реална сделка със SL, TP и ПМО.

14. The Following User Says Thank You to Mateev For This Useful Post:

kypa (07-19-2017)

Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    19880.43 USD
    Thanks
    123,198
    Е той Пабло друго имаше предвид - "индикаторите" са разни други съфорумци дето се контрят един други в процеса на мерене на пУшки из Форума.

Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Натрупан бонус
    11007.25 USD
    Thanks
    6,025
    А когато си видите акаунта, веднага осъзнавате горчивата истина, но не смеете да го кажете в публичното пространство.
    Напротив,когато си видя акаунта съм доволен от сигналите.Имам сметки които управлявам по строго определени сигнали,от съчетание на определени индикатори,имам и сметки които търгувам след анализ на графиката,вървят си и двата вида сметки.Не знам какъв зор имаш да изкараш всички губещи,да ама не има и хора които печелим.

17. The Following User Says Thank You to hanuman For This Useful Post:

kypa (07-19-2017)

18. Lamborghini
    Централна банка
    Не е зададено настроение

КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО's Avatar
    Натрупан бонус
    7102.61 USD
    Thanks
    15,148
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    Е той Пабло друго имаше предвид - "индикаторите" са разни други съфорумци дето се контрят един други в процеса на мерене на пУшки из Форума.
    Бе то май не е точно мерене .....
    Щот само приказва, въпросния ....
    Па то на приказки, колкото и да обясняваш .... за П*шка, особено ...
    Все се вкарва малко или много субективизъм

20. The Following User Says Thank You to КинО For This Useful Post:

kypa (07-19-2017)

+ Reply to Thread
Page 18 of 19 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 LastLast

Tags for this Thread