Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit
+ Reply to Thread
Page 54 of 54 FirstFirst ... 4 44 52 53 54
Results 531 to 535 of 535

Thread: Проблем с платформата MT4

Централна банка
    Berani

nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982 е отвъд представите nikolay_diankov_1982's Avatar
    Натрупан бонус
    6303.15 USD
    Thanks
    13,870
    Quote Originally Posted by Spekulanta View Post
    Колеги тук искам да каже , че напоследък МТ4 платформата на инстата
    Много започна да забива , на Европейския сървър съм . преди не забиваше така
    Ама напоследък , не съм доволен
    Иначе нета ми е много добър
    и при мен от скоро забива , също съм на европейския . .

2. <a href="http://www.mt5.com/">Форекс портал</a>
  3. The Following 2 Users Say Thank You to nikolay_diankov_1982 For This Useful Post:

borkooo_pz (03-09-2018), kypa (03-10-2018)

Централна банка
    Bahagia

Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta's Avatar
    Натрупан бонус
    4513.43 USD
    Thanks
    9,990
    Но има и друг проблем .
    Сега го забелязах
    Понеже търгувам и на Активтрейда
    Там котировките вървят без проблемно
    А тук на тази платформа и изостават от тхните котировки бая
    Това е плачевно да ти кажа (разликата е доста около 7пипа разлика )

5. The Following User Says Thank You to Spekulanta For This Useful Post:

borkooo_pz (03-10-2018)

Централна банка
    Bahagia

Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta's Avatar
    Натрупан бонус
    4513.43 USD
    Thanks
    9,990
    Това го нямаше преди
    Да не може да реагира човек мигновенно
    Това според мен си е чисто прецакване

7. The Following 2 Users Say Thank You to Spekulanta For This Useful Post:

borkooo_pz (03-10-2018), kypa (03-10-2018)

Централна банка
    Halus

saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten's Avatar
    Натрупан бонус
    2831.58 USD
    Thanks
    397
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    То няма как да се измисли туй, няма функционалност във МТ4 дето да може да го постигне. Във МТ5 проблема е решен - има добавена функция стрелките да се задават на разстояние в пиксели от цената която отразяват.
    Това дето са направили - избор между автоматично изчислявано и ръчно зададено разстояние - е най-доброто дето може да се постигне.
    Пък аз стрелките ги слагам в нулевия опен щото само той не се върти кат обран поп

Спекулантино 7 пипса след пазаря и не дават да реагираш, то това на пладнешки хайдутлик прилича

Не знам платформата ама на мен тестера ми дабива
    Тръгне нанякъде че току увисне..... и чак по някое време изплюе наведнъж сделките
    Кво прави през това време и от какво зависи това "увисване" направо не е ясно.
    Форекса е финансово оръжие за масово поразяване

9. The Following User Says Thank You to saxsten For This Useful Post:

kypa (03-10-2018)

10. Device
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    20169.18 USD
    Thanks
    125,053
    Където и да ги сложиш все не изглежда добре, щот са прекалено близко до свещичката и освен с двойни и тройни сметки няма как да се отдалечат. Особено ако кодеца не е оптимизиран да прекалкулира допълнителния буфер само при смяна на мащаба на графиката.
    Това ако са буфер де, като обекти може и малко по-добре да изглежда.

Язе на цингапурския сървър забелязах подобно забавяне таз седмица. А петролеца на няколко пъти губи периоди от котировките май по всички сървъри.

12. The Following User Says Thank You to kypa For This Useful Post:

+ Reply to Thread
Page 54 of 54 FirstFirst ... 4 44 52 53 54