Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit
+ Reply to Thread
Page 70 of 70 FirstFirst ... 20 60 68 69 70
Results 691 to 697 of 697

Thread: Психология на трейдъра! Част 4

Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    3767.95 USD
    Thanks
    8,211
    Quote Originally Posted by borkooo_pz View Post
    Чудно ли ти е ?Преди много години -25/6 ,в квартала имаш един дядо .Постоянно ровеше в казаните ,къщата пред разпад .Като почина ,дъщеря му намерила огромна сума пари у тях .

п.п Не ме разбираите грешно ,аз също не робувам на парите ,на вещи пък изобщо .Но не става без тях .И колкото повече изкарваш ,започваш да се стремиш към повече и повече .Ясно ,че и започваш да мислиш нови начини ,повече работа .Всичко е навързано .
    Аз пък съм се концентрирал върху това да се кефя на нещата които вече имам. Ако се замислиш, верояно ще осъзнаеш, че стремейки се към все по-нови неща (върхове, достижения) пропускаш възможноста да се кефиш на вече постигнатите.
    В преследването на нови и нови цвли колко хора са пропуснали как порастват децата им, как остаряват родителите и т.н. все важни неща от живота. И като станеш на 50-60 установяваш, че даже да си постигнал някакво богатство си пропуснал безброй приятни мигове, които не можеш да върнеш по никакъв начин.

2. <a href="http://www.mt5.com/">Форекс портал</a>
  3. The Following 7 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

borkooo_pz (05-24-2018), gambletrade (Yesterday), GeorgiRR (Yesterday), hanuman (05-24-2018), kypa (05-24-2018), nnikos (05-24-2018), Skp (05-24-2018)

Маркет мейкър
    Bahagia

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Натрупан бонус
    2148.59 USD
    Thanks
    15,388
    Тук си много прав .И вече се “хващам“ че става точно така .
    Започвам да се въртя в един омагьосан кръг .Работа ,хора и...
    Две години не съм се прибирала ,започвам трета .А ,преди и лятото и зимата си ходехме .
    Сега има много повече пари ,но не можем да си идем .

5. The Following 5 Users Say Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

GeorgiRR (Yesterday), hanuman (05-24-2018), kypa (05-24-2018), minkov (05-24-2018), nnikos (05-24-2018)

Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    3767.95 USD
    Thanks
    8,211
    Аз си мисля, че си истински успял чак тогава, когато стигнеш до извода, че парите не ти трябват чак толкова много.

7. The Following 6 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

borkooo_pz (05-24-2018), gambletrade (Yesterday), GeorgiRR (Yesterday), hanuman (05-24-2018), kypa (05-24-2018), nnikos (05-24-2018)

Маркет мейкър
    Bahagia

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Натрупан бонус
    2148.59 USD
    Thanks
    15,388
    Преди две години и малко ,когато загубих майка ,точно това ми минаваше месеци наред през главата .
    Имахме парите ,и какво .....
    Парите не я спасиха .И денонощно се питах -какво като имаш пари !!!
    Но от друга страна ,си казвах ,че щом имам дете ,аз съм длъжна да му дам някакъв старт в този живот .Мога да кажа ,че съм успяла ,ако съумея да му дам финансово спокойствие .И тук нямам намерение да му осигурим ,“готови“ пари.

9. The Following 6 Users Say Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

GeorgiRR (Yesterday), hanuman (05-24-2018), kypa (05-24-2018), lyubo (Yesterday), minkov (05-24-2018), nnikos (05-24-2018)

Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    20169.18 USD
    Thanks
    125,053
    Преследването на пари и въобще материални ценности трябва да се ограничава в рамките на някакво работно време. Да не спъва процеса по истинския жювот.
    А самото имане или нямане май зависи повече от пресмятането на разходите отколкото от размера на приходите.

11. The Following 5 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

borkooo_pz (05-24-2018), GeorgiRR (Yesterday), hanuman (05-24-2018), minkov (05-24-2018), nnikos (05-24-2018)

Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR's Avatar
    Натрупан бонус
    14776.34 USD
    Thanks
    1,747
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    Преследването на пари и въобще материални ценности трябва да се ограничава в рамките на някакво работно време. Да не спъва процеса по истинския жювот.
    А самото имане или нямане май зависи повече от пресмятането на разходите отколкото от размера на приходите.
    Бе то ако приходите са на минимума, иди пресмятай разходите..............
    http://georgipiskov.blogspot.com .................................................. ..........

13. The Following 3 Users Say Thank You to GeorgiRR For This Useful Post:

borkooo_pz (Yesterday), Marin (Yesterday), minkov (Yesterday)

14. Lamborghini Huracan
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin's Avatar
    Натрупан бонус
    948.79 USD
    Thanks
    3,916
    Quote Originally Posted by GeorgiRR View Post
    Бе то ако приходите са на минимума, иди пресмятай разходите..............
    Мъдрите хора добре са го казали - всеки човек да се простира според чергата си.

16. The Following User Says Thank You to Marin For This Useful Post:

kircho (Yesterday)

+ Reply to Thread
Page 70 of 70 FirstFirst ... 20 60 68 69 70