Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit
+ Reply to Thread
Page 14 of 14 FirstFirst ... 4 12 13 14
Results 131 to 137 of 137

Thread: ActivTrades в България-4 част

Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    884
    Гледам, че по-рано днес вече са ми добавили и криптовалути, обаче няма нищо общо с условията, които ми изпратиха. Спредът е около $100, а не $30 при Биткойна ( около 10 000 пункта ). При Лайткойна и Етериума около $5-$8 спред. Погледнах си после файла, че става дума за минимален, а не типичен спред
    Според мен Инстата продължават да предлагат малко по-добри условия при ДЗР-тата върху криптовалути.

2. <a href="">Форекс портал</a>
  3. The Following 4 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

nikolay_diankov_1982 (02-27-2018), Unregistered (2)

Централна банка
    Polos

batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho's Avatar
    Натрупан бонус
    2283.06 USD
    Thanks
    421
    Quote Originally Posted by saxsten View Post
    При тях сигурно сметката ти е в евро или долар
    Когато си им пратил бг парички те са ги конвертирали както си знаят към евро или долар такава каквото ти е сметката
    Като теглиш обаче не щат да ти ги конвертират в лева щото май такава услуга нямат или не искат да я правят
    По интересно е ако примерно сметката ти при тях е в долар и ти в бг банка имаш долар сметка и им пратиш за захранване на акаунда си долари
    Ако и след това не щат да ти върнат печалбата в твоята долар сметка работата става малко гнила и понамирисва на мошеничество
    Сметка в евро я захранвам от левова сметка без проблем. После като искам теглене ми го изпълняват в рамките на
    един работен ден, като курса евро/лев е същия, при който са ми обменили левовете в евра. Няма разлика в обменния курс
    при захранване и теглене към левова сметка. Няма и такси при теглене, при условие, че искам теглене към левовата сметка, от която
    съм захранвал.

5. The Following User Says Thank You to batDancho For This Useful Post:

borkooo_pz (12-31-2017)

Централна банка
    Не е зададено настроение

nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos's Avatar
    Натрупан бонус
    2398.51 USD
    Thanks
    4,517
    Както знаем Актив връщат тегленето към същата карта от която е направен депозита през последните 12 месеца...Какво става обаче, ако не е депозирано въобще тези 12 месеца и сметката заКЛАНА? При нов депозит от друго място къде ще връщат парите

или ако в сметката има пари, но не е депозирано последните 12 месеца...може ли да се дръпнат към друго място различно от депозита

7. The Following User Says Thank You to nnikos For This Useful Post:

hanuman (02-28-2018)

Баннат
    Не е зададено настроение

moneygrubbing има блестящо бъдеще moneygrubbing има блестящо бъдеще moneygrubbing има блестящо бъдеще moneygrubbing има блестящо бъдеще moneygrubbing има блестящо бъдеще moneygrubbing има блестящо бъдеще moneygrubbing има блестящо бъдеще moneygrubbing има блестящо бъдеще moneygrubbing има блестящо бъдеще moneygrubbing има блестящо бъдеще moneygrubbing има блестящо бъдеще moneygrubbing's Avatar
    Натрупан бонус
    559.88 USD
    Thanks
    498
    Quote Originally Posted by nnikos View Post
    Както знаем Актив връщат тегленето към същата карта от която е направен депозита през последните 12 месеца...Какво става обаче, ако не е депозирано въобще тези 12 месеца и сметката заКЛАНА? При нов депозит от друго място къде ще връщат парите

или ако в сметката има пари, но не е депозирано последните 12 месеца...може ли да се дръпнат към друго място различно от депозита
    Що не питаш тях? Съпорта им е изключително отзивчив и любезен. София: +359 2 4934300

9. The Following 3 Users Say Thank You to moneygrubbing For This Useful Post:

hanuman (02-28-2018), nnikos (02-28-2018), Unregistered (1)

Централна банка
    Не е зададено настроение

nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos's Avatar
    Натрупан бонус
    2398.51 USD
    Thanks
    4,517
    Ще ги питам
    Надявах се, че някой вече се е сблъсквал с този проблем.

11. The Following 3 Users Say Thank You to nnikos For This Useful Post:

hanuman (02-28-2018), Unregistered (2)

Старши дилър
     Geli

big_shark2 е чудесен лъч светлина big_shark2 е чудесен лъч светлина big_shark2 е чудесен лъч светлина big_shark2 е чудесен лъч светлина big_shark2 е чудесен лъч светлина big_shark2 е чудесен лъч светлина big_shark2's Avatar
    Натрупан бонус
    868.41 USD
    Thanks
    217
    Аз търгувам с Актива и съм много доволен засега, много са коректни и внимателни. Винаги когато съм пускал теглене преди да ми пуснат парите ми звънят по телефона да им потвърдя че аз съм го пуснал , а не някой друг хахаха

13. The Following 2 Users Say Thank You to big_shark2 For This Useful Post:

hanuman (02-28-2018), nnikos (04-12-2018)

14. Lamborghini
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    884
    Активите ще пускат ETF-и, откога ги чакам Досега само валути и няколко индекса предлагаха, добавих си и криптовалутите, но изобщо не ги търгувам и при тях!!!!
    Акциите им се добавят срещу някаква такса, мисля че $1 или $2 на месец беше...нещо такова. Не е кой знае колко, но пак си влиза в разходите за всяка сделка!!! Не съм ги активирал.

+ Reply to Thread
Page 14 of 14 FirstFirst ... 4 12 13 14