Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit
+ Reply to Thread
Page 15 of 15 FirstFirst ... 5 13 14 15
Results 141 to 147 of 147

Thread: ActivTrades в България-4 част

Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR's Avatar
    Натрупан бонус
    14776.34 USD
    Thanks
    1,747
    Quote Originally Posted by privelege View Post
    Кое е изненадващото?! Че по договор трябва да ти изпълнят сделката по начина, по който са я изпълнили ли?
    Ако лимита ти е в гапа, затварят по лимит,......ако стопа ти е в гапа, затварят по цена на отваряне на пазара..........поне така бяха договорите едно време...........от доста години не съм подписвал договор.........................
    http://georgipiskov.blogspot.com .................................................. ..........

2. <a href="https://www.instaforex.com/company_news">Форекс портал</a>
  3. The Following 3 Users Say Thank You to GeorgiRR For This Useful Post:

borkooo_pz (05-02-2018), nnikos (05-02-2018), Skp (05-02-2018)

Дилър
    Не е зададено настроение

gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade's Avatar
    Натрупан бонус
    799.06 USD
    Thanks
    468
    Quote Originally Posted by GeorgiRR View Post
    Ако лимита ти е в гапа, затварят по лимит,......ако стопа ти е в гапа, затварят по цена на отваряне на пазара..........поне така бяха договорите едно време...........от доста години не съм подписвал договор.........................
    Затова и останах приятно изненадан, че затвориха лимити по цена на отваряне. Средно по 30 поинта /точки/ на трейд в моя полза.

5. The Following 9 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

borkooo_pz (05-02-2018), minkov (05-03-2018), nnikos (05-02-2018), Skp (05-02-2018), Unregistered (3)

Централна банка
    Не е зададено настроение

nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos's Avatar
    Натрупан бонус
    2448.98 USD
    Thanks
    4,599
    Актива са железни
    Ако въведат експресни и изгодни тегления като при бенча ще им изсмучат половината клиенти.

7. The Following 3 Users Say Thank You to nnikos For This Useful Post:

borkooo_pz (05-02-2018), minkov (05-03-2018), Unregistered (1)

Дилър
    Не е зададено настроение

gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade има блестящо бъдеще gambletrade's Avatar
    Натрупан бонус
    799.06 USD
    Thanks
    468
    Quote Originally Posted by nnikos View Post
    Актива са железни
    Ако въведат експресни и изгодни тегления като при бенча ще им изсмучат половината клиенти.
    На 10-та минута ми бяха в Скрила парите. Вече няколко пъти.

9. The Following 3 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

borkooo_pz (05-02-2018), minkov (05-03-2018), nnikos (05-02-2018)

Маркет мейкър
    Bahagia

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Натрупан бонус
    2148.59 USD
    Thanks
    15,388
    Quote Originally Posted by gambletrade View Post
    Затова и останах приятно изненадан, че затвориха лимити по цена на отваряне. Средно по 30 поинта /точки/ на трейд в моя полза.
    прди и Бенча бяха така ,сега не ми се е случвало ,няма такива гапове
    А ,освен към скрил ,към бан.карта или сметка теглил ли си ?

11. The Following 4 Users Say Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

minkov (05-03-2018), Unregistered (3)

Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    912
    Quote Originally Posted by GeorgiRR View Post
    Вече ги изпълняват на първата възможна цена, мисля че и Адмиралите са на същия принцип.
    Аз и в двата случая имам опит, както за положителен, така и за отрицателен слипидж, изпълнение на стоповете и лимитите на по-лоша и по-добра цена...
    Обаче нещо го поизоставих, мисля още малко опит да понатрупам и с акците и да си поръчам да ми добавят инструментите към сметката.

13. The Following 3 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

Unregistered (3)

14. 100% Bonus
    Дилър
    Не е зададено настроение

Натрупан бонус
    799.06 USD
    Thanks
    468
    Quote Originally Posted by privelege View Post
    Вече ги изпълняват на първата възможна цена, мисля че и Адмиралите са на същия принцип.
    Аз и в двата случая имам опит, както за положителен, така и за отрицателен слипидж, изпълнение на стоповете и лимитите на по-лоша и по-добра цена...
    Обаче нещо го поизоставих, мисля още малко опит да понатрупам и с акците и да си поръчам да ми добавят инструментите към сметката.
    Значи се доближават до и действат като истинските брокери и не са бъкет Това е добре! Имат и едно много важно предимство специално за ДАКСА. DAX-a е инструмент с много ниска ликвидност, оттам и доста голям слип при изпълнение на ордерите.При Актива го няма това. Отделно маржина за един контракт е доста голям. Та, за себе си стигнах до извода, че е по-добре DAX-а да се търгува през брокер като Актив. Не е задължително точно през тях. Може Адмирала или бенча д а се избере, но задължително през МТ брокер, който предлага CFD-та, а не истинския инструмент.

16. The Following 5 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

borkooo_pz (05-02-2018), Skp (05-03-2018), Unregistered (3)

+ Reply to Thread
Page 15 of 15 FirstFirst ... 5 13 14 15