Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit
+ Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 34 of 34

Thread: Ползвали ли сте платен робот? Част 2

Старши дилър
    Berani

Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977 има с какво да се гордее Alex1977's Avatar
    Натрупан бонус
    800.56 USD
    Thanks
    1,136
    Е на точно този въпрос си отговорих преди да поискам от приятел да ми напише робота.и отговора е не не бих издал тайната до край.помолих го да напише робота на около 70 % а останалото ми остана в главата.и той звунна един ден да пием по една бира и спомена че го е драснал но нищо не ставало от него.аз помолих да ми го даде и той се съгласи.сега с робота му тествам всяка една двойка акция или индекс че и етф подкарах.поне ми показва какво да играя и дали си струва.

----------

ако му стиска ще ги остави.аз съм 99% сигурен че дори и да е печеливш робота той тегли малко и започва отначало.

2. FxCopy
    Централна банка
    Mengintai

presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc's Avatar
    Натрупан бонус
    3576.65 USD
    Thanks
    402
    Quote Originally Posted by nikolay_diankov_1982 View Post
    Много точно колега !!! . . Платените роботи са като безплатните , разликата е в парите които кихаш . . . .
    Именно заради аз си плащам на програмисти (руски, че работят евтино), за да претворят идеите ми в код. Е, милионер не съм станал, но не спирам да опитвам. Ако някога се случи да се получи печеливш робот мисля, че не вих го споделил с никого.

Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100's Avatar
    Натрупан бонус
    3302.20 USD
    Thanks
    271
    Te ще минат години докато разбереш изобщо дали се е случило, което пък от своя страна значи, че едва ли имаш кой знае колко опити

5. <a href="http://www.mt5.com/">Форекс портал</a>
    Централна банка
    Mengintai

presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc's Avatar
    Натрупан бонус
    3576.65 USD
    Thanks
    402
    Quote Originally Posted by 100 View Post
    Te ще минат години докато разбереш изобщо дали се е случило, което пък от своя страна значи, че едва ли имаш кой знае колко опити
    Те така или иначе минаха доста години, а за да се спести време ползвам и тестери.

+ Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4